0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: Rejestracja


Logowanie do Sklepu


E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

Zakupy bez Rejestracji (lub Rejestracją w trakcie zakupów, ale tylko jeśli zechcesz)

(* pole jest wymagane)

Imię:*
Nazwisko:*
Nazwa Frmy:
NIP:
Adres:*
Kod pocztowy:*
Miasto:*
Kraj:*
Telefon:*
E-mail:*
Utwórz hasło do Sklepu:
Powtórz Hasło:

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w Sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin.


* INFORMUJĘ, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z PONIŻSZYM TEKSTEM I AKCEPTUJĘ GO W CAŁOŚCI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 z 1997 r. poz 883 z późn. zm.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu realizacji Twojego zamówienia lub otrzymania korespondencji handlowej czy też procedury reklamacyjnej.

W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma BMD Polska S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Kamieniarskiej 48 (Kraków, 30-364).

Zostałem poinformowany i wyrażam zgodę na to, że moje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom trzecim w celu realizacji zamówienia. Zawartość przekazywanych danych jest ograniczona do wymaganego minimum. Dane przekazane mogą być np. firmie kurierskiej w celu dostawy zamówienia, serwisowi w celu wykonania naprawy, do sklepu/dealera w celu odbioru osobistego zamówienia, czy też do operatora płatności on-line w celu dokonania płatności za zamówienie.

Informacja o administratorze danych osobowych podana jest w zakładce Regulamin oraz Polityka Prywatności. 
KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »