0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: O NAS

O Nas - Poznajmy się ...  

BMD Polska - Dystrybutor Firmy BERNINA Int. AG

 

 

 


BMD Polska s.c.
ul. Kamieniarska 48
30-364, Kraków

NIP: 676 254 44 34
REGON: 369 326 046
NIP VAT UE: PL6762544434


Tel:  (+48) 12 260 71 30
https://bmd.pl/UserFiles/mail_info_bmd_pl.png

Formularz kontaktowyPozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku:

Dział Handlowy: w godz. 9.00 - 17.00

Dział Serwisowy: w godz. 9:00 - 16:00


BERNETTE SWISS DESIGN - MASZYNY DO SZYCIA, OWELOKI, SMARTLOCKI, COVERLOCKI, HAFCIARKINasza firma jest Oficjalnym Dystrybutorem w Polsce szwajcarskiej Firmy BERNINA International AG.
Prowadzimy na terenie kraju sprzedaż doskonałych jakościowo Multi-Hafciarek i Hafciarek Komputerowych, Mocnych i Szybkich Maszyn Klasy Heavy Duty, Maszyn do Szycia a także SmartLocków, Owerloków, Coverlocków, Renderek, Maszyn LONGRAM do Pikowania i Quiltingu ...NAJLEPSZE I UNIKALNE (!) OFERTY SKLEPU www.BMD.pl
 

Multi-Hafciarki Klasy PREMIUM, Maszyny do Szycia, Maszyny Klasy HEAVY DUTY, Hafciarki Komputerowe,
SmartLocki Klasy PREMIUM, Owerloki, Coverlocki, Maszyny LONGARM Klasy PREMIUM, Renderki, Nici do Haftu
Jak Dojechać?

    
Historia naszej Firmy sięga początków lat 90' XX wieku.

Nasz doświadczony Zespół Inżynierów zajmuje się Sprzedażą, Szkoleniem i Instalacją oraz Serwisem: Multi-Hafciarek i Hafciarek Komputerowych, Maszyn LongArm, Maszyn do Szycia, Szybkich i Mocnych Maszyn Klasy Heavy Duty, Stębnówek, Owerloków, SmartLocków, Coverlocków, Renderek, Podszywarek ... Przemysłowych i Domowych.

Na Multi-Haciarkach, Hafciarkach, Maszynach do Szycia Klasy Heavy DUTY, Owerlokach, SmartLockach, Stębnówkach, Renderkach, Maszynach LONGARM do Pikowania i Quiltingu  .... znamy się jak mało kto i bez fałszywej skromności możemy powiedzieć, że jesteśmy po tylu latach pracy, Ekspertami w tej dziedzinie.

Służymy Fachowym Doradztwem i Pomocą nie tylko podczas odpowiedzi na Państwa pytania: „jaką maszynę do szycia (owerlok lub hafciarkę) kupić?”, ale także na późniejszym etapie, gdy pojawiają się pytania czysto praktyczne wynikające z pracy na maszynie.

Wyposażyliśmy setki zakładów szwalniczych, hafciarni, firm produkujących odzież czy punktów usługowych.

Wyposażyliśmy tysiące kącików hobbystycznych i domowych pracowni krawieckich. Nasze Multi-Hafciarki pracują również dla Państwa w kliku sklepach sieci IKEA oraz Innowacyjnych punktach FAB-Lab na terenie kraju.Prowadzimy Serwis, Naprawę i Przeglądy:

Naprawa maszyn do szycia BERNINA Naprawa maszyn do szycia BROTHER Naprawa maszyn do szycia JUKI Naprawa hafciarek HAPPY Naprawa maszyn do szycia JACK  Naprawa maszyn do szycia SIRUBA Naprawa urządzeń do prasowania COMELSERWIS GWARANCYJNY i POGWARANCYJNY oferuje Usługi Naprawy i Przeglądów:

 Zajmujemy się także Konserwacją, Diagnostyką i Przeglądami Technicznymi powyższych Urządzeń. 
KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »