0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
GWARANCJA

Sprzedawane maszyny do szycia, owerloki, hafciarki i akcesoria, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego są fabrycznie nowe (o ile nie zaznaczono inaczej). Urządzenia i produkty objęte są gwarancją obowiązującą na terenie Polski. Dokumentem uprawniającym do korzystania z gwarancji jest wypełniona karta gwarancyjna dostarczona wraz z produktem oraz dokument zakupu.

Warunki gwarancji opisane zostały na kartach gwarancyjnych każdego produktu. Klient ma prawo skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez gwaranta lub złożyć sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi (podstawa prawna - Kodeks Cywilny).


SERWIS GWARANCYJNNY

Serwis gwarancyjny świadczony jest zgodnie z warunkami kart gwarancyjnych, które dostarczane są z zamówionym urządzeniem
 

SERWIS POGWARANCYJNNY

Zapewniamy serwis pogwarancyjny wszelkiego rodzaju maszyn do szycia, hafciarek i owerloków, a także innych urządzeń szwalniczych. Posiadamy bazę części zamiennych do urządzeń różnych producentów.

Infolinia serwisowa: tel. (+12) 260 71 30

KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »