Zadzwoń do nas (+48) 12 260 71 30 | GSM: 739 048 997                                                                                                            Logowanie | Wyloguj | Rejestracja
 
0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: Oferta / MASZYNY DO SZYCIA

MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05


MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05
 • MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05

MEGA-SZYBKA I MOCNA Maszyna do Szycia Klasy HEAVY DUTY & ULTRA FAST - BERNETTE Swiss Design ACADEMY B-05


Cena Regularna Brutto: 1999.00 PLN info
Twoja Cena Brutto: 1939.00 PLN info


i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dostępność: Jest w magazynie | u Ciebie w 24h
Dostawa: Przesyłka Kurierska GRATIS!
Maszyna do Szycia Klasy Heavy Duty & Ultra Fast - BERNETTE ACADEMY B-05Maszyna do szycia BERNETTE ACADEMY B-05 to solidna, mechaniczna maszyna o zwiększonej wytrzymałości tzw. Klasa Heavy Duty. Maszynę wyróżnia ogromna prędkość szycia wynoszącą 1100 wkłuć na minutę! (tysiąc sto wkłuć na minutę). Przeciętnie w tej klasie maszyn maksymalne prędkości oscylują wokół 600-700 wkłuć na minutę.

Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 jest maszyną uniwersalną i wielofunkcyjną. To znaczy, że nadaje się do każdego zastosowania. Sprawdzi się zarówno w rękach osób początkujących, jak i w rękach zawodowców. Ta profesjonalna maszyna do szycia świetnie nadaje się do prowadzenia kursów szycia, warsztatów, zajęć z dziećmi i dorosłymi.

Unikalność maszyny BERNETTE ACADEMY B-05 podkreśla jej ogromna moc wynosząca aż 90W. Przeciętna moc maszyn z tego segmentu wynosi 60-70W, a coraz częściej maszyny wyposażane są w moc z zakresu 30-40W, więc 90W mocy w ACADEMY to prawdziwy ewenement. Moc przekłada się na wytrzymałość, trwałość i ogromną siłę wkłucia.

Wybór maszyny do szycia to przeważnie zakup na kilkanaście następnych lat. Dlatego upewnijmy się, że cena maszyny do  szycia zawiera wszystkie potrzebne nam funckje i akcesoria a także zapas możliwości na przyszłość. Model
BERNETTE ACADEMY B-05 to znakomity wybór. Nasz sklep nie tylko oferuje maszyny do szycia, ale również profesjonalną pomoc w ich wyborze.
 

Maszyna występuje także pod nazwą B-05 CRAFTER, która w stosunku do modelu B-05 ACADEMY posiada skromniejsze wyposażenie standardowe.


Kliknij i zobacz filmy przedstawiające obsługę i możliwości maszyn b05: CRAFTER i ACADEMYCo wyróżnia Maszynę do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 spośród innych markowych maszyn?

Na tle maszyn do szycia z segmentu maszyn mechanicznych, na szczególną uwagę w modelu ACADEMY zasługują:

 • Prędkość szycia - 1100 wkłuć na minutę!
  Maksymalna prędkość szycia maszyny ACADEMY wynosi 1100wkłuc na minutę. Prędkość ta praktycznie nie występuje wśród innych maszyn do szycia tej klasy. Profesjonalne (i niektóre półprofesjonalne) maszyny do szycia osiągają przeważnie max 1000 wkłuć na minutę.

 • Zwiększona wytrzymałość Klasy HEAVY DUTY
  M
  aszyna posiada bardzo mocną konstrukcję opartą o metalowe podzespoły. Wytrzymałość została zwiększona w celu uzyskania ogromnej siły wkłucia, która poradzi sobie z grubymi materiałami oraz z "kanapkami" z wielu warstw różnych materiałów. Skóra, gruby jeans, filc, nie stanowią problemu dla tej maszyny.

 • Ogromna moc - 90W
  Maksymalna moc maszyny wynosząca 90W pozwala na zarówno ogromną prędkość szycia jak i siłę przeszycia. Wzmocniona konstrukcja jest w dużej mierze uwarunkowana mocą jaką generuje maszyna. Ponieważ, aby obsłużyć taką moc jak i prędkość szycia, maszyna musi mieć bardzo solidną konstrukcję.

 • Podwójna płynna regulacja ustawień ściegów
  W modelu ACADEMY mamy możliwość niezależnej, płynnej regulacji zarówno długości jak i szerokości ściegów. Tym samym mamy możliwość dostosowywania ściegów do naszych potrzeb i preferencji.

 • Ilość ściegów - dzięki dostępnym aż 30 ściegom uszyjesz każdy projekt !
  Maszyna oferuje pełen zakres ściegów: użytkowe, dekoracyjne i przede wszystkim ściegi owerlokowe (stretchowe, elastyczne).

 • Wielopunktowe oświetlenie LED - Super JASNE !
  Maszyna do szycia ACADEMY została wyposażona w bardzo jasne, wielopunktowe oświetlenie diodami LED. Są to diody najnowszej generacji.

 • Dłuższe wolne ramię i zwiększona przestrzeń
  ACADEMY posiada długie wolne ramię oraz ogromną przestrzeń pomiędzy igielnicą, a obudową maszyny.

 • Bogate wyposażenie standardowe
  W pudełku z maszyną do szycia ACADEMY znajdziemy aż 12 stopek do szycia oraz duży stolik powiększający pole pracy. Ułatwia on szycie większych projektów (jak np. patchwork)

 • Idealna maszyna do nauki szycia (także na warsztaty i kursy szycia)
  Maszyna posiada unikatowe udogodnienia przeznaczone dla osób początkujących. Są to m.in. specjalna osłona na palec, która zabezpiecza przed nieumyślnym podłożeniem palca w okolice pracującej igły. Maszyna posiada także dwu pozycyjny włącznik, który pozwala uruchomić maszynę w trybie zmniejszonej prędkości szycia oraz w trybie maksymalnej prędkości. Te oraz inne udogodnienia sprawiają, że maszyna jest idealna na potrzeby kursów szycia, warsztatów oraz nauki szycia w domowym zaciszu.

Ponieważ maszyna jest w pełni uniwersalna, dlatego też nadaje się do każdego zastosowania. Maszyna umożliwia realizację każdego krawieckiego projektu.
Przeznaczona zarówno dla początkujących jak i wprawionych w szycie użytkowników.

Model ACADEMY został stworzony także z myślą o osobach prowadzących kursy szycia i wszelkiego rodzaju warsztaty, pracownie krawieckie i artystyczne. Ponieważ maszyna ma wzmocnioną konstrukcję Heavy Duty, dlatego też jest gotowa do wielogodzinnej pracy z nawet najbardziej wymagającymi materiałami.

Maszyna do Szycia Klasy Heavy Duty BERNETTE ACADEMY B-05 jest maszyną przeznaczoną także na potrzeby zakładów krawieckich i punktów usługowych zajmujących się przeróbkami
i poprawkami odzieży.WYKAZ ŚCIEGÓW DOSTĘPNYCH W MODELU ACADEMY B-05

Maszyna do szycia BERNINA ACADEMY - Karta ściegów


bernette B05 ACADEMY  bernette b05 ACADEMY
Maszyna w swoim standardowym wyposażeniu posiada duży, oryginalny, dedykowany do tej maszyny stolik powiększający pole pracy. Stoli jest łatwy w montażu i demontażu. Stolik ułatwia pracę z dużymi kawałkami materiału, jak i z dużymi projektami. Idealny do szycia odzieży, patchworku, itp.

 

BERNINA AG Academy - Stolik powiększający pole szyciaSzukasz  maszyny bez stolika powiększającego pole pracy, zobacz także: BERNETTE B-05 CRAFTER.Niepodważalnym atutem maszyny BERNETTE ACADEMY B-05 jest prędkość szycia. Maszyna potrafi szyć z prędkością 1100 wkłuć na minutę,
co wyróżnia ją na tle innych maszyn. Taka prędkość zarezerwowana była dotychczas dla maszyn profesjonalnych i przemysłowych.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji opartej na metalowych podzespołach, maszyna ACADEMY jest idealną maszyną dla osób planujących wykorzystywać
ją nie tylko w domu. Praca maszyny do szycia model Academy b-05 jest cicha, a obsługa łatwa.


 

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY


Maszyna posiada łatwy system wyboru ściegu - wystarczy przekręcić pokrętłem! Każdy ścieg jest pokazany na pokrętle za pomocą znaczka. Do dyspozycji mamy 30 ściegów. Wśród nich znajdziemy: ścieg prosty, prosty wzmocniony, zygzak, zygzak wzmocniony, ścieg kryty, ścieg laycrowy i inne ściegi użytkowe, dekoracyjne, ściegi owerlokowe oraz elastyczne. Dziurka na guzik wykonywana jest automatycznie - w jednym cyklu. Wystarczy włożyć guzik do stopki aby maszyna obszyła dziurkę na wielkość tego guzika.

Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 posiada niezależną regulację ściegów. Oznacza to, że możemy niezależnie od siebie regulować szerokość ściegów (do 6mm) oraz jego długość (do 4mm). Dodatkowo możemy regulować pozycję igły (lewo - środek - prawo). Do regulacji służą jasno opisane pokrętła.

 

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty


Maszyna posiada bardzo dużą moc wynoszącą aż 90W ! Taka moc jest praktycznie niespotykana w maszynach domowych, a nawet wśród półprofesjonalnych i profesjonalnych maszyn do szycia. 90W mocy gwarantuje także trwałość, niezawodność i długowieczność silnika. Taka ogromna moc to także gwarancja dużej siły wkłucia. Dodatkowo tak duża moc warunkuje użycie wzmocnionych podzespołów, które będą potrafiły te 90W obsłużyć i przenieść na igielnicę, ząbki transportu, etc...

Dlatego też wybierając Maszynę do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 możecie być pewni, że otrzymujecie do dyspozycji produkt najwyższej klasy na długie, długie lata...

BERNINA AG Academy - Stolik powiększający pole szycia


Maszyna posiada także możliwość płynnej regulacji pozycji igły (lew/prawo). Widoczne na górze maszyny pokrętło z podziałką służy do regulowania docisku stopki do materiału. Czerwone pokrętło służy do regulacji naprężenie nici górnej. Przycisk ze strzałką umożliwia szycie wstecz (np. podczas ryglowania). Na bocznej obudowie widoczny jest także obcinacz nici, który ułatwia i przyspiesza pracę z maszyną.

Montaż stopek odbywa się "zatrzaskowo". Dlatego też szybko i bez żadnych narzędzi zmienimy stopkę. Maksymalny wznios stopki w tej maszynie wynosi 6mm. Bez problemu zmieścimy tam kanapkę materiałów i ociepliny, a także gruby filc. aszyna posiada także "chowane" ząbki transportu, jest to istotna funkcja zwłaszcza przy cerowaniu czy haftowaniu.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty


Maszyna do szycia Klasy HEAVY-DUTY BERNETTE ACADEMY B-05 została wyposażona w jasne, wielopunktowe, energooszczędne oświetlenie LED. Dzięki diodom LED pole pracy jest zawsze idealnie doświetlone, a odpowiednia barwa światłą nie męczy oczu podczas szycia. Po ściągnięciu pojemnika na akcesoria zyskujemy możliwość szycia
na wolnym ramieniu. Odległość od igły do obudowy wynosi w tym modelu aż 16,5 cm. Co daje szerokie możliwości.

Przedłużone wolne ramię umożliwia nam szycie elementów cylindrycznych jak nogawki, rękawy, wąska odzież dziecięca, itp... Pojemnik na akcesoria posiada przegródkę z klapką. Mieszczą się tam wszystkie niezbędne akcesoria do szycia. Maszyna posiada bardzo bogate wyposażenie standardowe, a ilość dodatkowych
i opcjonalnych stopek jest ogromna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY   Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY


Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 została wyposażona w demontowaną osłonę palca. Chroni ona przed przypadkowym włożeniem palca pod igłę. Dzięki niej maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla osób organizujących Kursy Szycia. Osłona na palce świetnie sprawdzi się także podczas pracy z dziećmi. Widoczna na zdjęciu płytka ściegowa posiada podziałkę ułatwiającą precyzyjne szycia. Dzięki przeźroczystej pokrywie szpulki widzimy jaka ilość nici została na szpulce.

Maszyna wyposażona jest w nowoczesny chwytacz rotacyjny. Szpulka z nitką dolną wkładana jest do niego pionowo, od góry. Wymiana szpulki jest bardzo łatwa i szybka. Nawlekanie jest bardzo proste. Maszyna dzięki zastosowaniu chwytacza rotacyjnego jest bardzo cicha i przede wszystkim bezproblemowa w obsłudze.

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY    Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY


Maszyna posiada także pokrętło regulacji gęstości dziurki na guzik. Takie rozwiązanie jest nieczęsto spotykane wśród maszyn domowych. Dotychczas zarezerwowane było tylko dla maszyn półprofesjonalnych i profesjonalnych.

Ciekawym rozwiązaniem jest także przełącznik pozwalający wybrać w jakim zakresie prędkości ma szyć maszyna. Tryb "Ślimaczka" zapewnia szycie w normalnym zakresie prędkości, natomiast tryb "Zajączka" pozwala na szycie z prędkością maksymalną.

Pierwszy z nich będzie idealny dla osób początkujących, uczących się szycia na maszynie jak i chcących wykonywać precyzyjne prace. Drugi z nich jest idealny do szycia długich kawałków materiału jak i do szycia przez zawodowców i osób wprawionych w szycie. Ta funkcja sprawia, że Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 jest idealną maszyną do szycia dla Szkół Szycia, na potrzeby Kursów Szycia, Warsztatów, Zajęć z dziećmi i nie tylko...

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY    Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG ACADEMY
 


Szwajcarscy inżynierowie i projektanci postawili duży nacisk na łatwość obsługi maszyny. Wszystko czego potrzebujemy jest pod ręką. Dodatkowo maszyna została zaprojektowana tak, aby cieszyła oko każdego estety. Jej bryła nawiązuje do tradycyjnych maszyn do szycia.

Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 została zaprojektowana pod kątem łatwej i intuicyjnej obsługi. Wszystkie pokrętła służące do sterowania maszyną znajdują się w zasięgu wzroku i są na wyciągnięcie ręki. Jej obsługa jest nie stanowi problemu nawet dla początkującego.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty

Maszyna do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 jest zapakowana w ładne, kolorowe pudełko. Jest świetną maszyną do szycia na prezent !

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty


Istotnym atutem maszyny do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05 jest jej specjalnie skonstruowana obudowa, która umożliwia montaż maszyny w blacie. Tym samym możemy stworzyć wygodne stanowisko do pracy. Wpuszczenie maszyny w blat (tak jak ma to miejsce w maszynach przemysłowych) ułatwia szycie, gdyż otrzymujemy ogromną przestrzeń do szycia.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty


Najważniejsze Funkcje i Parametry Maszyny do Szycia BERNETTE ACADEMY B-05:

 • najwyższa prędkości szycia - 1100 wkłuć na minutę!
 • zwiększona wytrzymałość - Klasa HEAVY DUTY
 • metalowe podzespoły
 • mocny silnik - 90W
 • 30 ściegów w tym ściegi owerlokowe
 • podwójna, niezależna, płynna regulacja ściegów (długość + szerokość)
 • max szerokość ściegu - 6mm
 • max długość ściegu - 4mm
 • automatyczna dziurka na wymiar guzika jednym cyklu (automat)
 • regulacja gęstości dziurki na guzik
 • wolne ramię - 16,5 cm
 • najwyższej jakości chwytacz rotacyjny
 • łatwy wybór ściegów
 • uproszczony system nawlekania
 • przycisk szycia wstecz
 • wielopunktowe oświetlenie LED (jasne diody najnowszej generacji)
 • zewnętrzny obcinacz nitek
 • regulacja docisku stopki
 • płynnie regulowana pozycja igły (lewo/prawo)
 • wbudowany szpulownik
 • 6 stopek na wyposażeniu
 • zatrzaskowy system mocowania stopek (s-matic)
 • igły systemu 130/705H półpłaska kolba
 • możliwość szycia igłą podwójną
 • możliwość szycia bez ząbków transportu

Wyposażenie Standardowe:

 • Stopka standardowa - uniwersalna
 • Stopka do ściegu ślepego (krytego)
 • Stopka owerlokowa
 • Stopka dwustronna do wszywania zamków błyskawicznych zwykłych
 • Stopka do wszywania zamków błyskawicznych krytych
 • Automat do dziurek na wymiar guzika
 • Stopka do cerowania/haftowania
 • Otwarta, przezroczysta stopka do ściegów dekoracyjnych
 • Stopka do podwijania
 • Stopka z prowadnikiem krawędziowym
 • Stopka teflonowa
 • Stopka do przyszywania guzików
   
 • Komplet igieł
 • Pędzelek i przecinak
 • Dodatkowy kołek na szpulkę (np do szycia podwójną igłą)
 • Trzy zapasowe szpulki (+ 1 w maszynie)
 • Podkładka filcowa pod szpulkę z nicią górną
 • Stoper blokujący szpulkę przed zsuwaniem się (duży)
 • Stoper blokujący szpulkę przed zsuwaniem się (mały)
 • Śrubokręt
 • Płytki kompensujące grubość materiału
 • Siateczka na szpulkę z nicią
 • Oliwka do smarowania
 • Prowadnik krawędziowy
 • Osłona na palce Pędzelek i przecinak

 
Inne, często kupowane Produkty
 
SIRUBA 757L 402M8-50/TA - Owerlok 5 nitkowy do lamowania worka kieszeniowego
Zapytaj o Dostępność, Paleta w 48h
Cena: zł.
JUKI 6804S - Przemysłowy owerlok 3-nitkowy mereżka
W magazynie | Paleta 24 do 48h
Cena: 4320.00 zł.
Przesyłka Paletowa 199 zł.
JACK JK E4S-3 - Przemysłowy owerlok 3-nitkowy
Zapytaj o Dostępność, Paleta w 48h
Cena: 3669.00 zł.
Przesyłka Paletowa 199 zł.
Manekin kraweicki regulowany DIANA rozmiar C (48-54)
Jest w magazynie | u Ciebie do 48h
Cena: 749.00 zł.
Kurier 14.99 zł.
Stół krojczy o wymiarach 1,83m x 2,8m
Na Zamówienie Klienta
Cena: 4382.00 zł.
KONTO
Problem Logowania?
E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło (Zaloguj).

Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia Zamówienia wa naszym Sklepie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »