0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY


Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY
 • Najbogatsza wersja maszyna do szycia klasy Heavy Dyty bernette b05 ACADEMY

bernette b05 ACADEMY (b-05)


Cena regularna: 1999.00 PLN info

Nasza cena: 1859.00 PLN

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: BERNINA INTERNATIONAL AG
Dostępność: jest na magazynie
Koszt dostawy od: 0.00 PLN

Dodaj szt

Maszyna do szycia Heavy Duty & Ultra Fast - b05 "ACADEMY"


Maszyna do szycia ACADEMY to solidna, mechaniczna maszyna o zwiększonej wytrzymałości tzw. Heavy Duty. Maszynę wyróżnia ogromna prędkość szycia wynoszącą 1100 ściegów na minutę! (tysiąc sto ściegów na minutę). Przeciętnie w tej klasie maszyn maksymalne prędkości oscylują wokół 600-700 ściegów na minutę.

Maszyna do szycia b05 ACADEMY jest maszyną wielofunkcyjną. To znaczy, że nadaje się do każdego zastosowania. Sprawdzi się zarówno w rękach osób początkujących jak i w rękach zawodowców. Maszyna świetnie nadaje się do prowadzenia kursów szycia, warsztatów, zajęć z dziećmi i dorosłymi.

Unikalność maszyny b05 ACADEMY podkreśla jej ogromna moc wynosząca aż 90W. Przeciętna moc maszyn z tego segmentu wynosi 60-70W, a coraz częściej maszyny wyposażane są w moc z zakresu 30-40W, więc 90W mocy w ACADEMY to prawdziwy ewenement. Moc przekłada się na wytrzymałość, trwałość i ogromną siłę wkłucia.

Maszyna występuje także pod nazwą b05 CRAFTER, która w stosunku do modelu ACADEMY posiada skromniejsze wyposażenie standardowe.

BERNINA AG bernette b05: ACADEMY i CRAFTER
(kliknij w obrazek i sprawdź szczegóły modelu CRATFER)

Ulotka PDF
Pobierz ulotkę z porównaniem


Kliknij i zobacz filmy przedstawiające obsługę i możliwości maszyn b05: CRAFTER i ACADEMY

Co wyróżnia maszynę do szycia bernette b05 ACADEMY spośród innych markowych maszyn?

Na tle maszyn do szycia z segmentu maszyn mechanicznych, na szczególną uwagę w modelu ACADEMY zasługują:

 • Prędkość szycia - 1100 ściegów na minutę!
  Maksymalna prędkość szycia maszyny ACADEMY wynosi 1100 ściegów na minutę. Prędkość ta praktycznie nie występuje wśród innych maszyn do szycia tej klasy. Profesjonalne (i niektóre półprofesjonalne) maszyny do szycia osiągają przeważnie max 1000 ściegów na minutę.

 • Zwiększona wytrzymałość HEAVY DUTY
  Maszyna posiada bardzo mocną konstrukcję opartą o metalowe podzespoły. Wytrzymałość została zwiększona w celu uzyskania ogromnej siły wkłucia, która poradzi sobie z grubymi materiałami oraz z "kanapkami" z wielu warstw różnych materiałów. Skóra, gruby jeans, filc, nie stanowią problemu dla tej maszyny.

 • Ogromna moc - 90W
  Maksymalna moc maszyny wynosząca 90W pozwala na zarówno ogromną prędkość szycia jak i siłę przeszycia. Wzmocniona konstrukcja jest w dużej mierze uwarunkowana mocą jaką generuje maszyna. Ponieważ, aby obsłużyć taką moc jak i prędkość szycia, maszyna musi mieć bardzo solidną konstrukcję.

 • Podwójna płynna regulacja ustawień ściegów
  W modelu ACADEMY mamy możliwość niezależnej, płynnej regulacji zarówno długości jak i szerokości ściegów. Tym samym mamy możliwość dostosowywania ściegów do naszych potrzeb i preferencji.

 • Ilość ściegów - dzięki dostępnym aż 30 ściegom uszyjesz każdy projekt !
  Maszyna oferuje pełen zakres ściegów: użytkowe, dekoracyjne i przede wszystkim ściegi owerlokowe (stretchowe, elastyczne).

 • Wielopunktowe oświetlenie LED - Super JASNE !
  Maszyna do szycia ACADEMY została wyposażona w bardzo jasne, wielopunktowe oświetlenie diodami LED. Są to diody najnowszej generacji.

 • Dłuższe wolne ramię i zwiększona przestrzeń
  ACADEMY posiada długie wolne ramię oraz ogromną przestrzeń pomiędzy igielnicą, a obudową maszyny.

 • Bogate wyposażenie standardowe
  W pudełku z maszyną do szycia ACADEMY znajdziemy aż 12 stopek do szycia oraz duży stolik powiększający pole pracy. Ułatwia on szycie większych projektów (jak np. patchwork)

 • Idealna maszyna do nauki szycia (także na warsztaty i kursy szycia)
  Maszyna posiada unikatowe udogodnienia przeznaczone dla osób początkujących. Są to m.in. specjalna osłona na palec, która zabezpiecza przed nieumyślnym podłożeniem palca w okolice pracującej igły. Maszyna posiada także dwu pozycyjny włącznik, który pozwala uruchomić maszynę w trybie zmniejszonej prędkości szycia oraz w trybie maksymalnej prędkości. Te oraz inne udogodnienia sprawiają, że maszyna jest idealna na potrzeby kursów szycia, warsztatów oraz nauki szycia w domowym zaciszu.

Ponieważ maszyna jest w pełni uniwersalna, dlatego też nadaje się do każdego zastosowania. Maszyna umożliwia realizację każdego krawieckiego projektu.
Przeznaczona zarówno dla początkujących jak i wprawionych w szycie użytkowników.

Model ACADEMY został stworzony także z myślą o osobach prowadzących kursy szycia i wszelkiego rodzaju warsztaty, pracownie krawieckie i artystyczne. Ponieważ maszyna ma wzmocnioną konstrukcję Heavy Duty, dlatego też jest gotowa do wielogodzinnej pracy z nawet najbardziej wymagającymi materiałami.

Maszyna do szycia Heavy Duty ACADEMY jest maszyną przeznaczoną także na potrzeby zakładów krawieckich i punktów usługowych zajmujących się przeróbkami
i poprawkami odzieży.


WYKAZ ŚCIEGÓW DOSTĘPNYCH W MODELU b-05 ACADEMY

Maszyna do szycia BERNINA ACADEMY - Karta ściegów


bernette B05 ACADEMY  bernette b05 ACADEMY

 

Maszyna w swoim standardowym wyposażeniu posiada duży, oryginalny, dedykowany do tej maszyny stolik powiększający pole pracy. Stoli jest łatwy w montażu i demontażu. Stolik ułatwia pracę z dużymi kawałkami materiału jak i z dużymi projektami. Idealny do szycia odzieży, patchworku, itp.

BERNINA AG Academy - Stolik powiększający pole szycia

Niepodważalnym atutem maszyny bernette ACADEMY jest prędkość szycia. Maszyna potrafi szyć z prędkością 1100 ściegów na minutę,
co wyróżnia ją na tle innych maszyn. Taka prędkość zarezerwowana była dotychczas dla maszyn profesjonalnych i przemysłowych.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji opartej na metalowych podzespołach, maszyna ACADEMY jest idealną maszyną dla osób planujących wykorzystywać
ją nie tylko w domowym zaciszu.

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY

Maszyna posiada łatwy system wyboru ściegu - wystarczy przekręcić pokrętłem! Każdy ścieg jest pokazany na pokrętle za pomocą znaczka. Do dyspozycji mamy 30 ściegów. Wśród nich znajdziemy ściegi użytkowe, dekoracyjne i ściegi owerlokowe oraz elastyczne. Dziurka na guzik wykonywana jest automatycznie - w jednym cyklu. Wystarczy ustawić średnice guzika.

Maszyna do szycia bernette b05 ACADEMY posiada niezależną regulację ściegów. Oznacza to, że możemy niezależnie od siebie regulować szerokość ściegów (do 6mm) oraz jego długość (do 4mm). Dodatkowo możemy regulować pozycję igły (lewo - prawo). Do regulacji służą jasno opisane pokrętła.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty

Maszyna posiada bardzo dużą moc wynoszącą aż 90W ! Taka moc jest praktycznie niespotykana w maszynach domowych, a nawet wśród półprofesjonalnych i profesjonalnych maszyn do szycia. 90W mocy gwarantuje także trwałość, niezawodność i długowieczność silnika. Taka ogromna moc to także gwarancja dużej siły wkłucia. Dodatkowo tak duża moc warunkuje użycie wzmocnionych podzespołów, które będą potrafiły te 90W obsłużyć i przenieść na igielnicę, ząbki transportu, etc...

Dlatego też wybierając maszynę do szycia bernette b05 ACADEMY możecie być pewni, że otrzymujecie do dyspozycji produkt najwyższej klasy na długie, długie lata...

BERNINA AG Academy - Stolik powiększający pole szycia

Maszyna posiada także możliwość płynnej regulacji pozycji igły (lew/prawo). Widoczne na górze maszyny pokrętło z podziałką służy do regulowania docisku stopki do materiału. Czerwone pokrętło służy do regulacji naprężenie nici górnej. Przycisk ze strzałką umożliwia szycie wstecz (np. podczas ryglowania). Na bocznej obudowie widoczny jest także obcinacz nici, który ułatwia i przyspiesza pracę z maszyną.

Montaż stopek odbywa się "zatrzaskowo". Dlatego też szybko i bez żadnych narzędzi zmienimy stopkę. Maksymalny wznios stopki w tej maszynie wynosi 6mm. Bez problemu zmieścimy tam kanapkę materiałów i ociepliny, a także gruby filc. aszyna posiada także "chowane" ząbki transportu, jest to istotna funkcja zwłaszcza przy cerowaniu czy haftowaniu.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty

Maszyna do szycia bernette b05ACADEMY została wyposażona w jasne, wielopunktowe, energooszczędne oświetlenie LED. Dzięki diodom LED pole pracy jest zawsze idealnie doświetlone, a odpowiednia barwa światłą nie męczy oczu podczas szycia. Po ściągnięciu pojemnika na akcesoria zyskujemy możliwość szycia
na wolnym ramieniu. Odległość od igły do obudowy wynosi w tym modelu aż 16,5 cm. Co daje szerokie możliwości.

Przedłużone wolne ramię umożliwia nam szycie elementów cylindrycznych jak nogawki, rękawy, wąska odzież dziecięca, itp... Pojemnik na akcesoria posiada przegródkę z klapką. Mieszczą się tam wszystkie niezbędne akcesoria do szycia. Maszyna posiada bardzo bogate wyposażenie standardowe, a ilość dodatkowych
i opcjonalnych stopek jest ogromna. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY   Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY

Maszyna do szycia ACADEMY została wyposażona w demontowaną osłonę palca. Chroni ona przed przypadkowym włożeniem palca pod igłę. Dzięki niej maszyna jest idealnym rozwiązaniem dla osób organizujących kursy szycia. Osłona na palce świetnie sprawdzi się także podczas pracy z dziećmi. Widoczna na zdjęciu płytka ściegowa posiada podziałkę ułatwiającą precyzyjne szycia. Dzięki przeźroczystej pokrywie szpulki widzimy jaka ilość nici została na szpulce.

Maszyna wyposażona jest w nowoczesny chwytacz rotacyjny. Szpulka z nitką dolną wkładana jest do niego pionowo, od góry. Wymiana szpulki jest bardzo łatwa i szybka. Nawlekanie jest bardzo proste. Maszyna dzięki zastosowaniu chwytacza rotacyjnego jest bardzo cicha i przede wszystkim bezproblemowa w obsłudze.

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY    Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY

Maszyna posiada także pokrętło regulacji gęstości dziurki na guzik. Takie rozwiązanie jest nieczęsto spotykane wśród maszyn domowych. Dotychczas zarezerwowane było tylko dla maszyn półprofesjonalnych i profesjonalnych.

Ciekawym rozwiązaniem jest także przełącznik pozwalający wybrać w jakim zakresie prędkości ma szyć maszyna. Tryb "Ślimaczka" zapewnia szycie w normalnym zakresie prędkości, natomiast tryb "Zajączka" pozwala na szycie z prędkością maksymalną.

Pierwszy z nich będzie idealny dla osób początkujących, uczących się szycia na maszynie jak i chcących wykonywać precyzyjne prace. Drugi z nich jest idealny do szycia długich kawałków materiału jak i do szycia przez zawodowców i osób wprawionych w szycie. Ta funkcja sprawia, że maszyna do szycia b05 ACADEMY jest idealną maszyną do szycia dla szkół szycia, na potrzeby kursów szycia, warsztatów, zajęć z dziećmi i nie tylko...

Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG bernette b05 ACADEMY    Maszyna do szycia Heavy Duty Wzmocniona - BERNINA AG ACADEMY

Szwajcarscy inżynierowie i projektanci postawili duży nacisk na łatwość obsługi maszyny. Wszystko czego potrzebujemy jest pod ręką. Dodatkowo maszyna została zaprojektowana tak, aby cieszyła oko każdego estety. Jej bryła nawiązuje do tradycyjnych maszyn do szycia.

Maszyna do szycia ACADEMY została zaprojektowana pod kątem łatwej i intuicyjnej obsługi. Wszystkie pokrętła służące do sterowania maszyną znajdują się w zasięgu wzroku i są na wyciągnięcie ręki. Jej obsługa jest nie stanowi problemu nawet dla początkującego.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty

Maszyna do szycia ACADEMY jest zapakowana w ładne, kolorowe pudełko. Jest świetną maszyną do szycia na prezent !

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty

Istotnym atutem maszyny do szycia ACADEMY jest jej specjalnie skonstruowana obudowa, która umożliwia montaż maszyny w blacie. Tym samym możemy stworzyć wygodne stanowisko do pracy. Wpuszczenie maszyny w blat (tak jak ma to miejsce w maszynach przemysłowych) ułatwia szycie, gdyż otrzymujemy ogromną przestrzeń do szycia.

BERNINA AG Academy - Maszyna do szycia Heavy Duty


Najważniejsze funkcje i parametry maszyny do szycia bernette b05 ACADEMY:

 • najwyższa prędkości szycia - 1100 ściegów na minutę !
 • zwiększona wytrzymałość - HEAVY DUTY
 • metalowe podzespoły
 • mocny silnik - 90W
 • 30 ściegów
 • podwójna, niezależna, płynna regulacja ściegów (długość + szerokość)
 • max szerokość ściegu - 6mm
 • max długość ściegu - 4mm
 • automatyczna dziurka na wymiar guzika jednym cyklu (automat)
 • regulacja gęstości dziurki na guzik
 • wolne ramię - 16,5 cm
 • najwyższej jakości chwytacz rotacyjny
 • łatwy wybór ściegów
 • uproszczony system nawlekania
 • przycisk szycia wstecz
 • wielopunktowe oświetlenie LED (jasne diody najnowszej generacji)
 • zewnętrzny obcinacz nitek
 • regulacja docisku stopki
 • płynnie regulowana pozycja igły (lewo/prawo)
 • wbudowany szpulownik
 • 6 stopek na wyposażeniu
 • zatrzaskowy system mocowania stopek (s-matic)
 • igły systemu 130/705H półpłaska kolba
 • możliwość szycia igłą podwójną
 • możliwość szycia bez ząbków transportu

Wyposażenie standardowe:

 • Stopka standardowa - uniwersalna
 • Stopka do ściegu ślepego (krytego)
 • Stopka owerlokowa
 • Stopka dwustronna do wszywania zamków błyskawicznych zwykłych
 • Stopka do wszywania zamków błyskawicznych krytych
 • Automat do dziurek na wymiar guzika
 • Stopka do cerowania/haftowania
 • Otwarta, przezroczysta stopka do ściegów dekoracyjnych
 • Stopka do podwijania
 • Stopka z prowadnikiem krawędziowym
 • Stopka teflonowa
 • Stopka do przyszywania guzików
   
 • Komplet igieł
 • Pędzelek i przecinak
 • Dodatkowy kołek na szpulkę (np do szycia podwójną igłą)
 • Trzy zapasowe szpulki (+ 1 w maszynie)
 • Podkładka filcowa pod szpulkę z nicią górną
 • Stoper blokujący szpulkę przed zsuwaniem się (duży)
 • Stoper blokujący szpulkę przed zsuwaniem się (mały)
 • Śrubokręt
 • Płytki kompensujące grubość materiału
 • Siateczka na szpulkę z nicią
 • Oliwka do smarowania
 • Prowadnik krawędziowy
 • Osłona na palcePędzelek i przecinak

 Kliknij w obrazek i zobacz porównanie maszyn mechanicznych

Mechaniczne maszyny do szycia BERNINA


Klienci kupowali również:

bernette Sew&Go 5 (SG-5)

Maszyna do szycia dla każdego, nie tylko na prezent bernette SG-5
Idealna i solidna maszyna do szycia.
Na prezent i nie tylko.
Świetna cena ! 23 ściegi, silnik 70W, podwójna, płynna regulacja ściegów...

podrobneye o shveynoy mashine
Cena: 1199.00 PLN

 

bernette Sew&Go 8 (SG-8)

Komputerowa elektroniczna zaawansowana maszyna do szycia bernette SG-8
- maszyna komputerowa - wbudowany alfabet - system Start/Stop

podrobneye o shveynoy mashine
Cena: 2299.00 PLN

 

bernette b38 (b-38)

Zaawansowana i bogato wyposażona komputerowa maszyna do szycia bernette B-38
- maszyna komputerowa - 394 wbudowane ściegi - automatyczne nożyczki - system Start/Stop

podrobneye o shveynoy mashine
Cena: 2999.00 PLN

 

Overlock bernette FunLock b44 (b-44)

Solidny i szybki owerlok 4-nitkowy o najwyższej kulturze pracy bernette B-44
- 15 ściegów - 4,3,2-nitkowe ściegi - ścieg rolujący (mereżka) - oświetlenie LED

podrobneye o shveynoy mashine
2499.00 PLN
Cena: 1999.00 PLN

 

Coverlock bernette FunLock b48 (b-48)

Urządzenie typu COMBO: Owerlok 2-,3-,4-,5-nitowy i renderka z łańcuszkiem w jednym bernette B-48
- 23 ściegi - 5,4,3,2-nitkowe ściegi - ścieg rolujący (mereżka) - oświetlenie LED

podrobneye o shveynoy mashine
Cena: 3990.00 PLN

 

bernette CHICAGO 7 (CH-7)

Maszyna do szycia i haftu dla domu hobby bernette CHICAGO 7

Dystrybucja: BERNINA INTERNATIONAL AG

Maszyna do szycia i haftu dla domu hobby bernette CHICAGO 7
 

- maszyno-hafciarka - pole haftu -17x11 cm - wbudowane 2 alfabety - 100 wbudowanych wzorów

podrobneye o shveynoy mashine
4590.00 PLN
Cena: 3990.00 PLN

 

Nici hafciarskie AMANN 1000m

Nici AMANN do haftu komputerowego szpulka 1000m. Dostępne 391 kolorów.
Profesjonalne nici do każdej hafciarki komputerowej. Specjalistyczne nici do haftu wysokiej jakości.
11.00 PLN
Cena: 9.99 PLN

 

bernette b70 (b-70)

bernette B70 - Zaawansowana komputerowa hafciarka dla domu i hobby

Program do haftu o wartości 2 298 zł GRATIS !
- pole haftu - 26x16 cm
- wbudowane 7 alfabetów
- automatyczne nożyczki
- 208 wbudowanych wzorów

podrobneye o shveynoy mashine
7590.00 PLN
Cena: 5990.00 PLN

 

Igły ORGAN JEANS 130/705H

Igły ORGAN JEANS półpłaskie systemu 130/705H do maszyn, hafciarek, owerloków grubości: 90,100, MIX
Igły ORGAN JEANS 130/705H do maszyny do szycia, półpłaska kolba. Do szycia Jeansu, denimu, drelichu...
Cena: 15.00 PLN

 

Igły ORGAN Super Stretch 130/705H HA x1 SP

Igły ORGAN SUPER STRETCH HAx1SP półpłaskie system 130/705H do maszyn, hafciarek, owerloków grubości: 75, 90, MIX
Igły ORGAN SUPER STRETCH 130/705H do maszyny do szycia, półpłaska kolba. Do szycia materiałów elastycznych, lycry, latexu...
Cena: 15.00 PLN

 

Igły ORGAN Microtex 130/705H

Igły ORGAN MICROTEX półpłaskie system 130/705H do maszyn, hafciarek, owerloków. MIX Grubości
Igły ORGAN MICROTEX 130/705H do maszyny do szycia, półpłaska kolba. Do szycia jedwabiu i mikrofibry...
Cena: 15.00 PLN

 

Igły ORGAN HAx1GT

Igły ORGAN HAX1GT półpłaskie systemu130/705H do materiałów cenkich i delikatnych. Grubości 55-90, MIX
Igły ORGAN HAx1GT do maszyn do szycia. Zaprojektowane do szycia materiałów cienkich i delikatnych. Jedwab, szyfon, woal, żorżeta, tafta...
Cena: 19.90 PLN

 

Igły ORGAN COMBI 130/705H

ORGAN COMBI uniwersalny zestaw 10szt igieł do maszyny do szycia - Standard, Jeans, Stretch
Uniwersalny zestaw igieł ORGAN COMBI do maszyny do szycia, hafciarek i maszyno-hafciarek. Igły standard, jeans i stretch.
Cena: 19.90 PLN

 

Stopka zatrzaskowa DO WSZYWANIA KORDONKÓW

Stopka do wszywania kordonku, sznurka, muliny, włóczki. Zatrzaskowa system MATIC
Stopka do wszywania kordonku i sznurka przy użyciu maszyn do szycia. Zatrzaskowy system mocowania typu MATIC.
Cena: 62.00 PLN

 

Plastikowa szpulka do maszyny do szycia

Standardowa szpulka do domowych maszyn do szycia i hafciarek. Do chwytacza rotacyjnego i wahadłowego
Uniwersalna, plastikowa szpulka do maszyny do szycia. Chwytacz wahadłowy i rotacyjny. Przeźroczysta.
Cena: 2.50 PLN

 

Torba BERNINA RED BAG na maszynę do szycia. Nie tylko BERNINA.

Oryginalna usztywniana torba (walizka) BERNINA RED BAG na maszynę do szycia. Do transportu i przechowywania.
Torba-Walizka BERNINA RED BAG na maszynę do szycia. Nie tylko do maszyn BERNINA. Idealna do transportu (kursy, warsztaty)
Cena: 219.00 PLN

 

Nóż krążkowy RTY-2/DX

Nóż krążkowy DeLuxe 45mm OLFA RTY-2/DX do patchworku, rozkroju, wykrojów i nie tylko
- średnica ostrza 45mm
- system osłony ostrza
- współpraca z ostrzem falistym i ząbkowym
- symbol wymiennego ostrza RB45
Cena: 104.90 PLN

 

Olej wazelinowy

Olej wazelinowy oliwa do smarowania maszyn do szycia 75ml

Dystrybucja: Akcesoria do maszyn do szycia

Olej wazelinowy oliwa do smarowania maszyn do szycia 75ml
 

olej do smarowania maszyn do szycia, owerloków, hafciarek, multi-hafciarek, renderek, coverlocków, itp.
Cena: 10.00 PLN

 

bernette b05 CRAFTER (b-05)

Wzmocniona maszyna do szycia Heavy Duty bernette CRAFTER

Dystrybucja: BERNINA INTERNATIONAL AG

Wzmocniona maszyna do szycia Heavy Duty bernette CRAFTER
 

1100 ściegów na minutę i wzmocniona klasa Heavy Duty. Świetna maszyna do szycia na prezent i nie tylko.

podrobneye o shveynoy mashine
Cena: 1859.00 PLN

 

KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »