" />
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Stolik powiększający pole pracy do modułu haftującego hafciarek i multi-hafciarek BERNINA Professional.


Stolik powiększający pole pracy do modułu haftującego hafciarek i multi-hafciarek BERNINA Professional.

Stolik z nóżkami do modułu haftującego BERNINA Professional


Cena regularna: info

Nasza cena:

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: BERNINA INTERNATIONAL AG
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy od: 22.99 PLN

Stolik powiększający pole pracy do hafciarek i Multi-Hafciarek BERNINA PROFESSIONAL - Ze stopkami, dosuwany do modułu haftującego.

Stolik dokładany jest do modułu haftującego. Zapewnia większy komfort podczas haftowania. Powiększa przestrzeń roboczą i dodatkowo stabilizuje materiał upięty w tamborku, a także zapewnia równomierny rozkład materiału. Stolik podpiera dodatkowo tamborek.

Stolik BERNINA Professional

(Zdjęcie poglądowe. Rzeczywisty wygląd stolika, w zależności od modelu maszyny do szycia do jakiej jest przeznaczony może różnić się od zdjęcia).

Łatwo montowalny stolik pozwala na podparcie haftowanego materiału. Powiększa przestrzeń roboczą zapewniając więcej miejsca na materiał.

Stolik wykonany jest z przeźroczystego materiału (pleksi). Posiada cztery mocne nóżki oraz gumowe podkładki. Posiada podziałkę metryczną i calową.

Do jakich maszyn pasuje ten stolik:

Stoliki w zależności od modelu maszyny do jakiej są przeznaczone mają różne symbole i ceny. Różnią się także wyglądem, ale posiadają tę samą funkcjonalność.

Jeśli poszukujesz szczegółowych informacji na temat stolika, skontaktuj się z nami i podaj model maszyny.

Poniżej numery katalogowe i modele do jakich pasują stoliki:

  • Nr.: 030 129 71 05 - BERNINA Aurora: 430, 435, 440 QE, 450, B530, B550, B555, B560, B570 QE, B580 - Wymiary: 60 x 45 cm
  • Nr.: 030 129 71 03 - BERNINA 165, 170, 180, 185, 200, 730 - Wymiary: 60 x 45 cm


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »