0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
Oferty Specjalne First Minutes

Multi-Hafciarka komputerowa i zaawansowana maszyna do szycia BERNINA B770 QE


Multi-Hafciarka komputerowa i zaawansowana maszyna do szycia BERNINA B770 QE

Producent: BERNINA AG

BERNINA B 770 QE


Cena regularna:

Nasza cena: 26990.00 PLN

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dostępność: oczekiwanie na dostawę
Koszt dostawy od: 0.00 PLN

Dodaj szt
Oprogramowanie hafciarskie w zestawie:
Program podstawowy - Poziom 1   
Studio EDITOR (BERNINA-WILCOM Editor Plus - Poziom 2)    +3590.00 PLN
Studio DESIGNER (BERNINA-WILCOM Designer Plus - Poziom 3)    +5490.00 PLN

Zaawansowana Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B770 QE - Dla zawodowców i nie tylko...

Dedykowana dla usług, produkcji, rzemiosła i chałupnictwa.

BERNINA 770 QE to hafciarka komputerowa z najwyższej półki. Model ten jest rozwinięciem cenionej i rewelacyjnej hafciarki B 750 QE.

Hafciarka przy sowich imponujących gabarytach i możliwościach (maksymalne pole haftu 40x21cm, przemysłowa prędkość 1000 wkłuć na minutę) jest idealną hafciarką na potrzeby działalności gospodarczej i szeroko pojętego profesjonalnego zastosowania.

Hafciarka komputerowa B770 QE została zaprojektowana pod kątem pracy zarobkowej i dedykowana została przez producenta do użytku w firmach, zakładach produkcyjnych i studiach projektowych. Sprawdzi się zarówno w produkcji jak i usługach, a także w rzemiośle i pracy artystycznej.

Hafciarki B770 QE są także bardzo proste w obsłudze. Hafciarka posiada duży, kolorowy, dotykowy wyświetlacz oraz wielofunkcyjne pokrętła i przyciski. Wbudowane polskie menu obsługi oraz instruktażowe animacje sprawiają, że z obsługą hafciarki poradzi sobie dosłownie każdy.

Dodatkowym atutem hafciarki B770 QE są jej niesamowite możliwości nie ograniczające się tylko do haftu i szycia, ale także pozwalające na wycinanie w tkaninie, malowanie pisakami i zdobienie kryształkami ! To prawdziwie wielofunkcyjny "kombajn" przystosowany do zarabiania pieniążków.

Do czego została zaprojektowana ta maszyna do haftowania i szycia?

Hafciarka BERNINA 770 QE jest w 100% uniwersalna, oznacz to, że poradzi sobie z haftem na każdym rodzaju materiału. Idealny haft uzyskamy zarówno na delikatnych materiałach jak satyna, bawełna, materiały stretch'owe jak i na materiałach grubych i ciężkich typu jeans, filc, skóra itp. Uniwersalność hafciarki czyni ją rewelacyjnym wyborem dla wielu branż. Hafciarka B770 QE świetnie poradzi sobie jako wyposażenie studia hafciarskiego, punktu usługowego, zakładu produkcyjnego czy też agencji reklamowej lub pracowni artystycznej. Idealne efekty oraz bajecznie łatwa obsługa sprawiają, że hafciarka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

BERNINA B770

Gdzie znajdzie zastosowanie się Multi-Hafciarka BERNINA B770?

Wszędzie tam gdzie haft komputerowy i zaawansowana maszyna do szycia są potrzebne, tam właśnie odnajdzie się Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B770 QE. Jej unikatowa konstrukcja pozwala na różnorodne zastosowanie. Wszechstronność tej maszyny do haftowania i szycia to jeden z głównych atutów przemawiających za wyborem tej hafciarki. BERNINA B770 sprawdzi się zarówno w hafcie na firanach i atłasowych chustkach jak i na skórzanych kurtkach dla motocyklistów ! Dodatkowo jako maszyno do szycia, BERNINA B770 jest równie wszechstronna.

Maszyna do haftu i szycia B770 stanie się doskonałym narzędziem zarówno w produkcji i usługach jak również w rzemiośle. Prosta obsługa pozwoli na szybkie rozpoczęcie pracy nawet przez osobę, która nigdy nie miała do czynienia z haftem komputerowym.

Dlaczego hafciarka B770 QE jest polecana profesjonalistom?

Jak wszystkie maszyny haftujące i szyjące dedykowane do działalności, tak również model B770 QE posiada szereg udogodnień i "patentów", które gwarantują jej bezproblemowe użytkowanie w usługach, produkcji i rzemiośle. Są to m.in.:

 • Metalowe i wzmocnione podzespoły - gwarantują wytrzymałość
 • Mocny silnik - ogromna siła wkłucia
 • Pole haftu 40x21 cm - umożliwiające zrealizowanie każdego projektu
 • Przemysłowa prędkość haftowania 1 000 ściegów na minutę - szybka realizacja projektów
 • Powiększona szpulka w bębenku - większa ilość nici = rzadsza wymiana szpulki
 • Automatyczne nożyczki - brak konieczności wycinania nitek po skończonych hafcie
 • Wbudowane wolne ramię - haft na nogawkach, rękawkach i innych elementów zszytych cylindrycznie
 • Współpraca z oprogramowaniem hafciarskim - nieograniczone możliwości projektowania
 • Rozbudowane możliwości szycia - wszechstronna maszyna do szycia, uszyje praktycznie każdy projekt

Co jeszcze wyróżnia ten model maszyny do haftowania spośród innych hafciarek?

Multi-Hafciarka komputerowa BERNINA B770 QE posiada specjalnie wzmocnioną konstrukcję opartą o metalowe podzespoły. Dodatkowo elektronika użyta w maszynie do haftowania i szycia B770 QE to komponenty najwyższej jakości i trwałości. Silnik oraz osprzęt także został dobrany pod kątem bezawaryjne pracy w warunkach dużego obciążenia. Unikatowa metalowa konstrukcja tej maszyny do haftowania jest unikatem na skalę światową i znakiem rozpoznawczym wśród Multi-Hafciarek szwajcarskiej marki.

BERNINA B720 - Profesjonalna Multi-Hafciarka i maszyna do szycia w jednym - Dla firm

Jakie są największe atuty Multi-Hafciarki i maszyny do szycia BERNINA B770 QE

Multi-Hafciarka BERNINA B770 QE została wyposażona w możliwość haftu na polu o wymiarach 40x21 cm. Jest to pole haftu pozwalające na wykonanie większości projektów i zadowoli każdego użytkownika. Dodatkowo modele profesjonalnych Multi-Hafciarek z Linii 7 zostały wyposażone w przemysłowy chwytacz 9-tej generacji, który stanowi wynik wielu lat badań szwajcarskich inżynierów. Jego unikatowa konstrukcja zapewnia bezawaryjną i wzorcową pracę oraz łatwość obsługi. Dodatkowo rozmiar szpulki jaki stosowany jest w bębenku tego chwytacza pozwala na nawinięcie do 80% więcej nici niż tradycyjne szpulki stosowane w innych wyszywarkach i maszynach szyjących.

Model BERNINA B770 został także wyposażony w możliwość automatycznego cięcia nici (elektroniczne nożyczki), który pozwala nie tylko na samoczynne obcięcie nici podczas końca danego koloru, ale także obcina krótkie fragmenty nici przy przeskokach pomiędzy elementami haftu.

Profesjonalna Multi-Hafciarka BERNINA B720

BERNINA 770 QE została wyposażona w prawdziwe arcydzieło sztuki inżynierskiej będące efektem wieloletniej pracy inżynierów BERNINA czyli najnowszy chwytacz rotacyjny 9 generacji - BERNINA 9 Hook, który pozwala uzyskać jeszcze bardziej precyzyjny ścieg o szerokości aż do 9mm jak i zapewnia wzorcową kulturę pracy i łatwość obsługi. W chwytaczu znajduję się także nowa szpulka o zwiększonej pojemności aż o 80% w stosunku do standardowych szpulek do maszyn. Pozwala to na wydajniejszą, dłuższą pracę bez konieczności częstego szpulowania.

BERNINA B720 - Ogromna szpulka w nowych chwytaczu

Nadal zastanawiasz się jaką hafciarkę do Twojego biznesu kupić? Podpowiadamy - BERNINA B770 to świetny wybór maszyny do haftu, który sprawdzi się w każdej hafciarskiej działalności. Dlaczego ? Bo jest OGROMNA, SZYBKA i WYTRZYMAŁA.

OGROMNE gabaryty maszyny do haftowania pozwalają na pracę z dużymi elementami i częściami garderoby takimi jak bluzy polarowe, kurtki czy bezrękawniki lub kombinezony robocze. Jej GIGANTYCZNE pole haftu pozwoli na zrealizowanie każdego niemal projektu. PRZEMYSŁOWA prędkość haftu z kolei pozowali na szybką realizację projektów.

BERNINA B720 - Multi Hafciarka dla wymagających

ERNINA 770 QE jest także wielofunkcyjną i profesjonalną komputerowa maszyną do szycia. Wyposażona została w 992 programy szycia. Wśród nich znajdziemy m.in. 30 ściegów użytkowych, 13 różnych dziurek na wymiar guzika, 283 ściegi dekoracyjne, 50 ściegów dla Quilterów oraz 6 alfabetów! Znajdujące się w nazwie modelu oznaczenie "QE - Quilter Edition" informuje nas o tym, że BERNINA dedykuje tę hafciarkę specjalnie dla Quilterów i osób szyjących Patchwork. Jako maszyna do szycia B770QE jest stworzona do szycia patchworku i pikowania. Będąca na wyposażeniu hafciarko-maszyny laserowa stopka do pikowania BERNINA BSR to chronione patentem rozwiązanie dedykowane do wykonywania idealnych Quiltów i przeszyć. Z tym arcydziełem sztuki inżynierskiej stworzymy arcydzieło patchworkowe.BERNINA 770 QE posiada funkcję wykonywania Quiltingu (pikowania) za pomocą stopki z laserowym czujnikiem – BSR. Quilting ten możliwy do wykonania jest zarówno ściegiem prostym jak również za pomocą ściegu zygzak. Stopka BSR sprawdza prędkość przesuwania materiału pod igłą i dopasowuje prędkość maszyny, aby zachować identyczną długość ściegu przy nawet najbardziej skomplikowanych wzorach.

Laserowa Stopka BERNINA BSR znajduje się na wyposażeniu Multi-Hafciarki BERNINA 770 QE !!

BERNINA B720 - Profesjonalna Multi-Hafciarka i maszyna do szycia w jednym - Dla firm
 


BSR to skrót od BERNINA Stitch Regulator. Laserowa stopka BSR pozwala na pikowanie z wolnej ręki. Szyjąc sami przesuwamy materiał pod stopką kreśląc wymyślne ozdobne wzory. Zadaniem stopki BSR jest dobranie odpowiedniej prędkości do tempa z jakim przesuwamy materiał pod stopką. Nawet początkujący Quilterzy będą mogli osiągnąć rewelacyjne rezultaty!.

Czym hafciarka B770 różni się od innych profesjonalnych Multi-Hafciarek BERNINA?

Od modeli z Linii 5 hafciarka ta różni się tym, że posiada większe pole haftu (40x21cm) oraz dłuższe wolne ramię, a tym samym przestrzeń pomiędzy igłą, a obudową maszyny, dzięki czemu mamy możliwość łatwiejszej pracy z większymi projektami.

Od innych modeli z Linii 7 modelu B700, model B770 jest Multi-Hafciarką z funkcją szycia. W odróżnieniu od modeli B770 i B790, które również są Multi-Hafciarkami z funkcją szycia, model B770 posiada maksymalną szerokość ściegu 5.5mm, podczas gdy B770 i B790 mają maksymalną szerokość 9 mm (najszerszy ścieg z możliwych).


BERNINA-WILCOM Embroidery Software - Programy do haftowania

Jakie są wersje Multi-Hafciarki BERNINA B770?

Maszynę do haftowania i szycia BENRINA B-720 tak jak każdą profesjonalną maszynę do haftu BERNINA można kupić w trzech wersjach:


1. BERNINA B770 QE

Podstawowa wersja maszyny haftującej wyposażona w najprostszy program hafciarski służący do edycji gotowych haftów i tworzenia napisów.


2. BERNINA B770 QE Embroidery Studio EDITOR

Zestaw składający się z Multi-Hafciarki B770 oraz programu do projektowania haftów BERNINA-WILCOM Editor Plus
Program umożliwia projektowanie haftów na podstawie zdjęć, grafik, skanów, rysunków itp. W tej wersji mamy możliwość haftowania zdjęć i logotypów.


3. BERNINA B770 QE Embroidery Studio DESIGNER

Najbardziej rozbudowana wersja pod względem oprogramowania wyposażona w program do haftu BERNINA-WILCOM Designer Plus.
Program ten oprócz zamiany zdjęć i grafik na haft umożliwia nam także ręczne "rysowanie" haftów oraz rozbudowaną edycję, a także efekty specjalne przydatne zwłaszcza podczas projektowania haftów regionalnych i artystycznych.


 

Zamiana zdjęć na haft


Dodatkowo Multi-Hafciarka BERNINA B770 może być doposażona w dedykowane narzędzia rozszerzające możliwości Multi-Hafciarek, pozwalające na:

 • malowanie pisakami (PaintWork <-- klik)
 • wycinanie w materiale jak ploterem (CutWork <-- klik)
 • ozdabianie kryształkami i termodżetami (CrystalWork <-- klik)

BERNINA DesignWorks - System dodatkowych narzędzi do multi-hafciarek


Najważniejsze funkcje modelu BERNINA B770 QE

 • dedykowana przez producenta do działalności gospodarczej - unikat na polskim rynku
 • metalowe podzespoły - długowieczność i niezawodność
 • wysoka kultura pracy - cicha i wzorcowa praca
 • maksymalne pole haftu 40x21cm - podołasz każdemu projektowi
 • maksymalna prędkość haftowania 1 000 ściegów na minutę - szybko i precyzyjnie
 • polskie menu
 • możliwość malowania pisakami, wycinania jak ploterem, zdobienia termodżetami
 • współpraca z zewnętrznym oprogramowaniem hafciarskim umożliwiającym np. haftowanie zdjęć, logotypów, napisów...
 • najnowszy przemysłowy chwytacz 9 generacji - serce hafciarki
 • kolorowy, dotykowy ekran sterujący - intuicyjny i przejrzysty
 • wbudowane automatyczne cięcie nici - przyspiesza pracę
 • odczyt haftów z PenDrive USB - nieograniczone możliwości
 • tamborki 25.5x14.5cm, 13x10cm oraz 7.2x5 cm na wyposażeniu
 • opcjonalne tamborki : 40x21cm, 40x15cm, 26,5×16,5 cm, do czapek
 • możliwość haftowania na czapkach bejsbolowych
 • wymiana dolnej szpulki bez konieczności zdejmowania tamborka
 • płynna regulacja prędkości haftowania
 • automat do nawlekania igły
 • czujnik zerwania górnej nici
 • czujnik końca nici w bębenku
 • czujnik założonego tamborka
 • komputerowa maszyna do szycia
 • 992 programów szycia
 • 6 wzorów czcionki alfabetu w trybie szycia
 • 13 rodzajów dziurki na wymiar guzika
 • wbudowany górny transport materiału BERNINA DUAL FEED (krocząca stopka)
 • prędkość szycia do 1000 ściegów na min
 • maksymalna szerokość ściegu - 9 mm
 • maksymalna długość ściegu - 6 mm
 • automatyczne cięcie nici z zabezpieczeniem ściegu
 • regulacja gęstości obrzucania krawędzi dziurki
 • przycisk szycia START/STOP
 • suwak regulacji prędkości szycia
 • płynna regulacja długości i szerokości ściegu oraz pozycji igły na obudowie maszyny
 • pamięć umożliwiająca zapis kombinacji ściegów
 • niezależnie napędzany odłączany nawijacz szpulki
 • system FHS (podnoszenie stopki kolanem)
 • elektroniczny rozrusznik nożny z funkcją pozycjonowania igły
 • wbudowana pomoc
 • konsultant szycia
 • oświetlenie fluorescencyjne
 • automat do nawlekania igły
 • wyłączane ząbki transportu
 • funkcja TOP, ustawienie igły góra/dół
 • odbicie lustrzane ściegu
 • wolne ramię o długości 25cm
 • przycisk końca wzoru
 • stolik powiększający pole pracy
 • pudełko na akcesoria
 • łatwy wybór ściegów
 • bardzo cicha praca
 • metalowe podzespoły
 • łatwe nawlekanie
 • współpraca z systemem BERNINA BSR (laserowa stopka do pikowania na wyposażeniu)
 • bogate wyposażenie standardowe
 • duży wybór akcesoriów dodatkowych

Wyposażenie standardowe:

 • tamborek 14.5 x 25.5cm wraz z szablonem
 • tamborek 10 x 13cm wraz z szablonem
 • tamborek 7.2 x 5cm wraz z szablonem
 • stopka do haftu nr 26
 • uchwyty szablonu
 • rysik, wskaźnik do ekranu
 • wielokolorowy stojak na nici
 • przewód USB
 • zestaw igieł do haftu
 • 4 szpulki
 • 3 zabezpieczenia szpulki
 • 2 podkładki pod szpulki
 • siatka na szpulkę nici
 • śrubokręt
 • klucz kątowy Torx
 • pędzelek
 • oliwiarka
 • pojemnik na akcesoria
 • pokrowiec z kieszeniami
 • Laserowa stopka do pikowania BERNINA BSR
 • Stopka podstawowa #1
 • Stopka podstawowa #1D (współpraca z górnym transportem Dual Feed)
 • Automat do dziurek #3A
 • Stopka do wszywania zamków #4D (współpraca z górnym transportem Dual Feed)
 • Stopka do ściegów dekoracyjnych #20C
 • Stopka do patchworku #97D
 • Pojemnik na stopki
 • Stół powiększający pole szycia nasuwany na wolne ramię Multi-Hafciarki
 • Prawy prowadnik krawędziowy
 • Przecinak krawiecki

Tamborki opcjonalne:

 • tamborek 26.5 x 16.5cm
 • tamborek 40 x 15cm
 • tamborek 40 x 21cm

 

Kliknij ten link i dowiedz się jeszcze więcej na temat maszyny do haftu BERNINA B770


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »