" />
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C - pole pracy 40x60cm


Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C - pole pracy 40x60cm
 • Prasa termotransferowa, sublimacyjna, termoprasa PT3804C - pole pracy 40x60cm

PT3804C


Cena regularna: info

Nasza cena:

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja:
Dostępność: Na zamówienie (do 7 dni)
Koszt dostawy od: 0.00 PLN

Prasa termotransferowa PT3804C

Prasa termotransferowa o wymiarach 40 x 60 cm. Posiada automatycznie otwieraną pokrywę. Urządzenie dedykowani jest do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach miedzy innymi na elementach odzieży np. koszulki, a także torby, puzzle, podkładki pod myszkę, gadżety reklamowe czy elementach wykonanych z blachy. Nowoczesna technologia sublimacyjna i termotrasferowa pozwala na wykonywanie nadruków z rozdzielczością sięgającą nawet kilkuset DPI.

Dzięki szerokiemu zakresowi obsługiwanych temperatur, pozwala na wykonywanie nadruków w technologii sublimacji (prasa sublimacyjna) i termotransferu przy wykorzystywaniu folii flock oraz folii flex. Proponowana prasa otwierana jest automatycznie , umożliwia przygotowanie powierzchni wgrzewanej oraz utrwalanie nadruków bezpośrednich. Realizacja nadruków przy wykorzystaniu technologii termotrasferu lub sublimacji jest szybka i prosta w realizacji. 

Niezależnie od tego czy wykonujemy zdobienia na tkaninach , ceramice, metalach czy innych materiałach przeznaczonych do zdobienia za pomocą ciepła i nacisku to dzięki tej maszynie jesteśmy w stanie uzyskać na każdym z nich doskonałą jakość ! Idealne urządzenie dla profesjonalistów którzy realizują duże zamówienia lub wykonują niestandardowe prace.

Sterowanie prasy odbywa się za pomocą kontrolera LCD. Wystarczy ustawić żądany czas a sygnał dźwiękowy włączy się, gdy odliczanie zostanie zakończone. Podobnie możemy ustawić temperaturę - kontroler po osiągnięciu zadanej temperatury zatrzyma ogrzewanie.  Kompresor zamknie i otworzy prasę w wyznaczony czasie.

Gruba płyta grzewcza daje równomierną temperaturę na całej powierzchni roboczej. Posiada ona powłokę non-stick która zapobiega przywieraniu zanieczyszczeń do jej powierzchni. Mocna konstrukcja urządzenia zapewnia jego wytrzymałość i stabilność przez długie lata.
 

PRASA KOMPLETNIE ZŁOŻONA  -  GOTOWA DO PRACY


Najważniejsze funkcje i parametry prasy:

 • zakres czasu: 0s-999s
 • zakres temperatury: 0-300C
 • moc 1600 W
 • obszar roboczy: 60cm x 40cm
 • waga brutto: 40kg
 • wielkość opakowania: 74cm x 66cm x 50cm
 • unikalny projekt + LED panel

Wyposażenie standardowe:

 •  Prasa PT3804C
 • Polska instrukcja obsługi
 • Piankowa podkładka
 • Mata teflonowa


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »