Zadzwoń do nas (+48) 12 260 71 30 | GSM: 739 048 997                                                                                                            Logowanie | Wyloguj | Rejestracja
 
0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #37D do szycia patchworku. Współraca z górnym transportem.


Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #37D do szycia patchworku. Współraca z górnym transportem.

Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #37D do szycia patchworku. Współraca z górnym transportem.


Cena Regularna Brutto: info
Twoja Cena Brutto: 136.00 PLN info


i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dostępność: Zapytaj o Dostępność
Dostawa:
Stopka trzpieniowa do maszyn do szycia BERNINA - Nr #37D do szycia patchworku. Do maszyn z systemem podójnego transportu Dual Feed.

Stopka do maszyn do szycia przeznaczona do szycia patchworku (zszywania łatek patchworkowych). Umożliwia szycie ściegiem prostym. Posiada znaczniki w odległościach 1/4" i 1/8" (3mm i 6mm). Konstrukcja stopki umożliwia korzystanie ze stopki na maszynach wyposażonych w system górnego transportu BERNINA Dual Feed.

Stopka posiada trzpieniowy system mocowania, dedykowana jest do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional.

Stopka do maszyny do szycia BERNINA - #37D

Jakie jest przeznaczenie tej stopki do maszyny do szycia:

Stopka dzięki swojej konstrukcji i oznaczeniom dedykowana jest do zszywania łatek patchworkowych. Ułatwia zachowanie 1/4" odległości od krawędzi łatki. Wąski rowek pod płozą stopki ułatwia gładkie prowadzenie nici. Specjalne znaczniki (nacięcia) ułatwiają zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy krawędzią łatki, a ściegiem. Konstrukcja stopki pozwala na jej używanie we współpracy z systemem górnego transportu BERNINA Dual Feed. Górny transport umożliwi przeszywanie grubszych materiałów lub kilku warstw.

Pasuje do wszystkich maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA z funkcją szycia o maksymalnej szerokości ściegu 9 mm i systemem BERNINA Dual Feed. m.in. do:

  • BERNINA B590
  • BERNINA B720
  • BERNINA B750
  • BERNINA B770 QE
  • BERNINA B790

Zobacz film przedstawiający zastosowanie tej stopki do maszyn do szycia BERNINA:

 


Akcesoria BERNINA - Katalog
Kliknij i pobierz katalog akcesoriów do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional

TAGI:

Stopki do maszyn do szycia | Akcesoria do maszyn do szycia | Maszyny do szycia BERNINA | Przemysłowe maszyny do szycia | Multi-Hafciarki komputerowe

 Inne, często kupowane Produkty
 
JUKI MF 7223 D U10 B64 B56 - Mechaniczna maszyna drabinkowa renderka cylindryczna (mały cilinder)
Zapytaj o Dostępność, Paleta w 48h
Cena: zł.
Przesyłka Paletowa 199 zł.
Prasulec typu barki męskie do stołów prasowalniczych
Zapytaj o Dostępność
Cena: zł.
Oryginalny tamborek HAPPY okrągły fi 12 cm
Jest w magazynie | u Ciebie w 24h
Cena: 195.00 zł.
Lekka i cicha komputerowa maszyna do szycia BROTHER Ltd. Innov-is A50
Jest w magazynie | u Ciebie w 24h
Cena: 2180.00 zł.
Przesyłka Kurierska 14,99 PLN
KONTO
Problem Logowania?
E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło (Zaloguj).

Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia Zamówienia wa naszym Sklepie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »