0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #37D do szycia patchworku. Współraca z górnym transportem.


Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #37D do szycia patchworku. Współraca z górnym transportem.

Stopka BERNINA #37D do patchworku. DUAL FEED


Cena regularna: info

Nasza cena: 136.00 PLN

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: Stopki do maszyn do szycia
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy od: 22.99 PLN

Dodaj szt

Stopka trzpieniowa do maszyn do szycia BERNINA - Nr #37D do szycia patchworku. Do maszyn z systemem podójnego transportu Dual Feed.

Stopka do maszyn do szycia przeznaczona do szycia patchworku (zszywania łatek patchworkowych). Umożliwia szycie ściegiem prostym. Posiada znaczniki w odległościach 1/4" i 1/8" (3mm i 6mm). Konstrukcja stopki umożliwia korzystanie ze stopki na maszynach wyposażonych w system górnego transportu BERNINA Dual Feed.

Stopka posiada trzpieniowy system mocowania, dedykowana jest do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional.

Stopka do maszyny do szycia BERNINA - #37D

Jakie jest przeznaczenie tej stopki do maszyny do szycia:

Stopka dzięki swojej konstrukcji i oznaczeniom dedykowana jest do zszywania łatek patchworkowych. Ułatwia zachowanie 1/4" odległości od krawędzi łatki. Wąski rowek pod płozą stopki ułatwia gładkie prowadzenie nici. Specjalne znaczniki (nacięcia) ułatwiają zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy krawędzią łatki, a ściegiem. Konstrukcja stopki pozwala na jej używanie we współpracy z systemem górnego transportu BERNINA Dual Feed. Górny transport umożliwi przeszywanie grubszych materiałów lub kilku warstw.

Pasuje do wszystkich maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA z funkcją szycia o maksymalnej szerokości ściegu 9 mm i systemem BERNINA Dual Feed. m.in. do:

  • BERNINA B590
  • BERNINA B720
  • BERNINA B750
  • BERNINA B770 QE
  • BERNINA B790

Zobacz film przedstawiający zastosowanie tej stopki do maszyn do szycia BERNINA:

 


Akcesoria BERNINA - Katalog
Kliknij i pobierz katalog akcesoriów do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional

TAGI:

Stopki do maszyn do szycia | Akcesoria do maszyn do szycia | Maszyny do szycia BERNINA | Przemysłowe maszyny do szycia | Multi-Hafciarki komputerowe

 


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »