0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #57D do szycia patchworku. Posiada prowadnik krawędziowy. Współraca z górnym transportem


Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #57D do szycia patchworku. Posiada prowadnik krawędziowy. Współraca z górnym transportem

Stopka BERNINA #57D do patchworku. Z prowadnikiem. DUAL FEED


Cena regularna: info

Nasza cena: 170.00 PLN

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: Stopki do maszyn do szycia
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy od: 22.99 PLN

Dodaj szt

Stopka trzpieniowa do maszyn do szycia BERNINA - Nr #57D do szycia patchworku. Z prowadnikiem krawędziowym. Do maszyn z systemem podójnego transportu Dual Feed.

Stopka do maszyn do szycia przeznaczona do szycia patchworku (zszywania łatek patchworkowych). Umożliwia szycie ściegiem prostym. Posiada znaczniki w odległościach 1/4" i 1/8" (3mm i 6mm). Konstrukcja stopki umożliwia korzystanie ze stopki na maszynach wyposażonych w system górnego transportu BERNINA Dual Feed. Dodatkowo stopka wyposażona jest w prowadnik krawędziowy.

Stopka posiada trzpieniowy system mocowania, dedykowana jest do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional.

Stopka do maszyny do szycia BERNINA - #57D

Jakie jest przeznaczenie tej stopki do maszyny do szycia:

Stopka dzięki swojej konstrukcji i oznaczeniom dedykowana jest do zszywania łatek patchworkowych. Ułatwia zachowanie 1/4" odległości od krawędzi łatki. Zastosowanie prowadnika pozwala na równe przeszycie na dowolnej długości. Wąski rowek pod płozą stopki ułatwia gładkie prowadzenie nici. Specjalne znaczniki (nacięcia) ułatwiają zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy krawędzią łatki, a ściegiem. Konstrukcja stopki pozwala na jej używanie we współpracy z systemem górnego transportu BERNINA Dual Feed. Górny transport umożliwi przeszywanie grubszych materiałów lub kilku warstw.

Pasuje do wszystkich maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA z funkcją szycia o maksymalnej szerokości ściegu 9 mm i systemem BERNINA Dual Feed. m.in. do:

  • BERNINA B590
  • BERNINA B720
  • BERNINA B750
  • BERNINA B770 QE
  • BERNINA B790

Zobacz film przedstawiający zastosowanie tej stopki do maszyn do szycia BERNINA:

 


Akcesoria BERNINA - Katalog
Kliknij i pobierz katalog akcesoriów do maszyn do szycia i Multi-Hafciarek BERNINA Professional

TAGI:

Stopki do maszyn do szycia | Akcesoria do maszyn do szycia | Maszyny do szycia BERNINA | Przemysłowe maszyny do szycia | Multi-Hafciarki komputerowe

 


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »