Zadzwoń do nas (+48) 12 260 71 30 | GSM: 739 048 997  |  WYSYŁKA do godz. 15:00 i JUTRO jest u Ciebie  |   Logowanie | Wyloguj | Rejestracja
 
0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: Oferta / MASZYNY LongArm Quilting

Maszyna Klasy PREMIUM - LONGARM BERNINA Q-24 do Pikowania / Quiltingu. Topowy Model. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.


Maszyna Klasy PREMIUM -  LONGARM BERNINA Q-24 do Pikowania / Quiltingu. Topowy Model. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.

Maszyna Klasy PREMIUM - LONGARM BERNINA Q-24 do Pikowania / Quiltingu. Topowy Model. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.


Cena Regularna Brutto: info
Twoja Cena Brutto: PLN info


i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dostępność: Na Zamówienie Klienta
Dostawa: Dostawa + Instalacja GRATIS!
Maszyna do Pikowania (Quiltingu) współpracująca z Ramą lub Stołem do Pikowania - BERNINA Longarm Q-24BERNINA Q-24 została zaprojektowana z myślą o wszystkich miłośnikach Quiltingu, zarówno tych początkujących jak i wytrawnych profesjonalistów oraz zawodowców. Łatwa, intuicyjna obsługa i imponujące możliwości sprawiają, że maszyny do pikowania BERNINA z linii Q nie mają sobie równych w świecie Quiltersów i osób szyjących patchwork. Teraz marzenie wielu pasjonatów stało się wreszcie rzeczywistością, a wszystko dzięki ponad 120 letniej tradycji i doświadczeniu BERNINA AG w świecie maszyna do szycia!
 
 


Dlaczego BERNINA Q-24 jest taka wyjątkowa?

BERNINA Q-24 posiada OGROMNE wolne ramię o długości 24 cali (61cm). Ta odległość pomiędzy igłą, a "słupkiem" obudowy maszyny wyróżnia modele z Linii Q BERNINA od innych tego typu maszyn. Największa przestrzeń robocza pozwala na wykonywanie imponujących projektów !
Ta niesamowita konstrukcja świadczy o tym, że w świecie długoramiennych maszyn do pikowania, BERNINA nie ma sobie równych !


 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku


Jednym z wielu niespotykanych nigdzie indziej systemów, w które wyposażone są maszyny do pikowania BERNINA Longarm Q20 i Q24 jest rozwinięcie systemu BERNINA BSR czyli BERNINA Longarm Stich Regulation. Ten unikatowy system, chroniony patentem BERNINA pozwala na zachowanie idealnie równej długości ściegu podczas ręcznego przesuwania materiału pod stopką. Niezależnie od tego jak bardzo Twój quilt będzie skomplikowany, masz pewność, że BERNINA BSR czuwa nad tym, aby długość ściegu była zawsze jednakowa !
Dwa precyzyjne czujniki optyczne z każdej strony płytki ściegowej, wykrywają nawet najmniejszy ruch tkaniny dostosowując prędkość szycia do szybkości z jaką przesuwany jest materiał.


 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku


Imponująca w modelu BERNINA Q-24 jak i w modelu Q20 jest prędkość z jaką potrafi szyć maszyna - 2 200 ściegów na minutę ! Pikowanie z taką prędkością pozwala na niesamowicie szybkie pikowanie nawet największych projektów. Pomimo tak ogromnej prędkości maksymalnej, maszyna zapewnia idealny ścieg w całym jej zakresie.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Kolejnym unikalnym systemem, w który wyposażone zostały maszyny do pikowania BERNINA z linii Q jest elektroniczny, numerycznie sterowany system regulacji naprężenia nici. Ten ekskluzywny system pozwala na niebywałą, niesamowicie precyzyjną kontrolę naprężenia nici. Zapewnia optymalne naprężenie niezależnie od używanych nici. Maszyna posiada także możliwość pikowania podwójną igłą ! Dodatkowo maszyna wyposażona została w system nawilżania nici olejem silikonowym.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Maszyny do pikowania BERNINA z l inii Q posiadają możliwość dostosowania swoich parametrów do potrzeb użytkownika. Mnogość ustawień i możliwych konfiguracji sprawiają, że każdy może dostosować maszyny Longarm'y BERNINA do sowich indywidualnych preferencji. Wszystkie ustawienia i regulacje dokonywane są poprzez dotykowy ekran sterujący i intuicyjne menu obsługi.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku


Pomimo swoich imponujących możliwości i niesamowitej funkcjonalności, maszyna do pikowania BERNINA Q24 jest bardzo łatwa w nawlekaniu. Prowadzenie nici jest tak proste jak w maszynach domowych, a zintegrowany nawlekacz igły oraz szpulownik dodatkowo podkreślają unikalność konstrukcji maszyn do pikowania z linii Q BERNINA. Maszyna posiada popularny i ogólnie dostępny system igieł taki jak w domowych maszynach do szycia - półpłaska kolba.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku


BERNINA Q-24 posiada bardzo jasne oświetlenie LED. Diody znajdują się na całości wolnego ramienia oraz nad igielnicą. Takie rozwiązanie pozwoliło na idealne doświetlenie całej przestrzeni roboczej. Przyjemne światło nie męczy wzroku i zdecydowanie ułatwia pracę z projektem.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Maszyna do pikowania BERNINA Q-24 została wyposażona w specjalny przyrząd służący do precyzyjnego regulowania naprężenia nici w bębenku maszyny. Przyrząd pozwala zmierzyć naprężenie, a w przypadku niewłaściwej łatwo skorygujemy naprężenie do zalecanej wartości.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Longarm do quiltingu BERNINA Q-24 można doposażyć w specjalne uchwyty służące do poruszania maszyną podczas pracy na ramie do pikowania. Uchwyty wyposażone są w programowalne przyciski w rękojeści umożliwiające sterowanie wybranymi funkcjami. Ergonomiczne uchwyty zostały tak skonstruowane, aby można było je łatwo dostosować do swoich preferencji.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

 


Jaka rama do pikowania pasuje do modelu BERNINA Q-24 ?

BERNINA Q-24 dostępna jest w zestawie z ramą do pikowania w trzech różnych rozmiarach.

Zaawansowana konstrukcyjnie rama do pikowania dedykowana do maszyn z linii Q to prawdziwe ARCYDZIEŁO Szwajcarskiej inżynierii w dziedzinie quiltingu, patchworku jak i samego szycia !

Występująca w trzech rozmiarach rama do pikowania pozwala na łatwą i przyjemną pracę z ogromnymi projektami quiltingowymi. Wymiary ramy robią wrażenie, a konstrukcja i wszelkie udogodnienia dla użytkowników sprawiają, że ramy BERNINA to najdoskonalszy sprzęt jaki można sobie tylko wyobrazić.

Rama występuje w trzech różnych rozmiarach o różnej długości. Pozwala to na dostosowanie odpowiedniej ramy dla potrzeb użytkownika i warunków gdzie rama będzie używana.

Maszynę do pikowania Q24 montujemy na specjalnym wózku ramy i poruszając wózkiem wykonujemy pikowanie na materiale upiętym w ramie.Hafciarka nadaje się nie tylko do usług, ale także do produkcji. Jest też świetnym rozwiązaniem w rękach rzemieślników i chałupników. Poradzi sobie zarówno z haftami na dużą skalę jak i w pojedynczych projektach. Będzie stanowić idealne wyposażenie sklepu z ręcznikami czy też stoiska z gadżetami.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworkuWYMIARY RAMY W TRZECH WARIANTACH

Rozmiar ramy: "Large" "Classic" "Small"
Maksymalna długość/szerokość quiltu 3.05 m 2.75 m 1.80 m
Długość belki na materiał 3.36 m 3.07 m 2.12 m
Wymiary (długość x głębokość) 4.00 × 1.2 m 3.60 × 1.2 m 2.75 × 1.2 m
Wysokość pola roboczego Regulowana od 0.9 do 1.2 m Regulowana od 0.9 do 1.2 m Regulowana od 0.9 do 1.2 m
Ilość nóg 6 6 4


Specjalne uchwyty - "rogi", pozwalają na poruszanie/jeżdżenie wózkiem z maszyną po pikowanych projekcie. Uchwyty posiadają na swoich końcach programowalne przyciski obsługujące cztery dowolnie ustawione funkcje. Uchwyty te są w pełni regulowane i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworkuRama została wyposażona w specjalny wózek, na którym montowana jest maszyna longarm Q20 lub Q24. Wózek posiada koła napędowe poruszające się po szynach. Wózek porusza się niesamowicie lekko i precyzyjnie. Łożyskowane koła oraz idealnie dobrane wyważenie sprawiają, że praca z maszyna jest czystą przyjemnością, a każdy ruch ręki będzie idealnie odzwierciedlony na wzorze jaki pikujemy. Wózek porusza się płynnie w obu osiach X i Y. Istnieje możliwość jednej z osi, tak aby wózek poruszał się tylko góra/dół lub lewo/prawo. Pozwala to na uzyskanie idealnie prostych przeszyć.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Rama do pikowania BERNINA została zaprojektowana z największą starannością i dbałością o każdy detal. Belki, na których zwijany jest materiał oraz wypełnienie wykonane są z solidnych, metalowych części, a specjalne zębatki i zapadki pozwalają na szybkie, łatwe i przyjemne przewijanie materiału oraz jego napinanie. Dodatkowo na belki nawinięty jest materiał/szablon ułatwiający upinanie materiału na jakim pikujemy. Sztywna konstrukcja ramy zapewnia stabilność podczas pracy nawet z bardzo dużymi i ciężkimi projektami.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 Specjalne gumowe napinacze (po 2 szt z każdej strony ramy) zapewniają idealne naprężenie i naciągnięcie materiałów jakie pikujemy zapewniając najwyższą jakość pikowania i piękny efekt końcowy.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Rama do pikowania BERNINA została wyposażona w trzy belki do nawijania materiału. Nawijamy zarówno materiał górny, wypełnienie jak i materiał spodni. Konstrukcja ramy zapewnia solidne naciągnięcie takiej "kanapki" i łatwe jej przepikowanie.

Rama jest bardzo sztywna i mocna. Pozwala na pracę z nawet najbardziej ciężkimi wagowo materiałami.

 

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku
 


Wyposażona została także w wszelkiego rodzaju drobiazgi ułatwiające pracę takie jak m.in. pojemniki na szpilki/igły/nici, półkę do przechowywania belek materiału, regulowane nogi pozwalające na dopasowanie wysokości roboczej do własnych preferencji itp.

Rama do pikowania BERNINA oraz maszyny z linii LongArm Q20 i Q24 to prawdziwe "majstersztyki" w dziedzinie quiltingu, patchworku i szycia. To prawdziwy niedościgniony wzór nie mający sobie równych.

Ponad 120 lat tradycji firmy BERNINA, szwajcarska dokładność, najwyższa precyzja i innowacje zebrane zostały w maszynach i ramach do pikowania BERNINA Longarm Q series !

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

 


Zobacz jak powstaje BERNINA LONGARM Q-24

Kliknij ten link i dowiedz się jeszcze więcej na temat maszyny do do pikowania i ramy do quiltinguInne, często kupowane Produkty
 
Stopka zatrzaskowa do wszywania zamków krytych (suwaków, ekspresów) do maszyny do szycia
Jest w magazynie | u Ciebie w 24h
Cena: 87.00 zł.
Paczkomat 11.99 zł | Kurier 14.99 zł.
KONTO
Problem Logowania?
E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło (Zaloguj).

Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia Zamówienia wa naszym Sklepie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »