0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: Oferta / MASZYNY LONGARM do Pikowania

Maszyna Klasy PREMIUM - LONGARM BERNINA Q-20 (Q20) do Pikowania / Quiltingu. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.


Maszyna Klasy PREMIUM -  LONGARM BERNINA Q-20 (Q20) do Pikowania / Quiltingu. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.

Maszyna Klasy PREMIUM - LONGARM BERNINA Q-20 (Q20) do Pikowania / Quiltingu. Współpraca z Ramą i Stołem do Quiltingu.
Dystrybucja: BERNINA Textile Group


Cena Regularna Brutto: info
Nasza Cena Brutto: info

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dostępność: Na Zamówienie Klienta

Koszt Dostawy od: 0.00 PLN
Dostawa + Instalacja GRATIS!Maszyna do Pikowania (Quiltingu) współpracująca z Ramą lub Stołem do Pikowania - BERNINA Longarm Q-20


BERNINA jako Premium Brand na rynku profesjonalnych maszyn do szycia dla Quiltersów przedstawia długoramienną (LongArm) maszynę do pikowania z najnowszej Linii Q model BERNINA Q-20 zaprojektowaną specjalnie do wykonywania nawet największych projektów.

Ta maszyna posiada ogromną 20" calową (prawie 51 cm) przestrzeń pomiędzy igielnicą, a obudową. Tak ogromna przestrzeń pozwala na łatwe i przyjemne pikowanie nawet ogromnych patchworków.

Niesamowita i imponująca jest też prędkość z jaką maszyna potrafi szyć - 2 200 (dwa tysiące dwieście) wkłuc na minutę ! Maszyna posada wbudowany system BERNINA BSR pozwalający na zachowanie idealnej długości ściegu podczas pikowania "z wolnej ręki" - FreeMotion.

Maszyna może być zamontowana zarówno na Ramę do Quiltingu jak i na Dedykowanym Stole do Pikowania.


BERNINA Q-20 została zaprojektowana z myślą o wszystkich miłośnikach Quiltingu, zarówno tych początkujących jak i wytrawnych profesjonalistów oraz zawodowców. Łatwa, intuicyjna obsługa i imponujące możliwości sprawiają, że maszyny do pikowania BERNINA z linii Q nie mają sobie równych w świecie Quiltersów i osób szyjących patchwork. Teraz marzenie wielu pasjonatów stało się wreszcie rzeczywistością, a wszystko dzięki ponad 120 letniej tradycji i doświadczeniu BERNINA AG w świecie maszyna do szycia !

Dlaczego BERNINA Q-20 jest taka wyjątkowa?

BERNINA Q-20 posiada OGROMNE wolne ramię o długości 20 cali (51cm). Ta odległość pomiędzy igłą, a "słupkiem" obudowy maszyny wyróżnia modele z Linii Q BERNINA od innych tego typu maszyn. Największa przestrzeń robocza pozwala na wykonywanie imponujących projektów ! Ta niesamowita konstrukcja świadczy o tym, że w świecie długoramiennych maszyn do pikowania, BERNINA nie ma sobie równych !

BERNINA Longarm do pikowania Q20 i rama do patchworku

Jednym z wielu niespotykanych nigdzie indziej systemów, w które wyposażone są maszyny do pikowania BERNINA Longarm Q20 i Q24 jest rozwinięcie systemu BERNINA BSR czyli BERNINA Longarm Stich Regulation. Ten unikatowy system, chroniony patentem BERNINA pozwala na zachowanie idealnie równej długości ściegu podczas ręcznego przesuwania materiału pod stopką. Niezależnie od tego jak bardzo Twój quilt będzie skomplikowany, masz pewność, że BERNINA BSR czuwa nad tym, aby długość ściegu była zawsze jednakowa ! Dwa precyzyjne czujniki optyczne z każdej strony płytki ściegowej, wykrywają nawet najmniejszy ruch tkaniny dostosowując prędkość szycia do szybkości z jaką przesuwany jest materiał.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Imponująca w modelu BERNINA Q-24 jak i w modelu Q20 jest prędkość z jaką potrafi szyć maszyna - 2200 wkłuć na minutę ! Pikowanie z taką prędkością pozwala na niesamowicie szybkie pikowanie nawet największych projektów. Pomimo tak ogromnej prędkości maksymalnej, maszyna zapewnia idealny ścieg w całym jej zakresie.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Kolejnym unikalnym systemem, w który wyposażone zostały maszyny do pikowania BERNINA z linii Q jest elektroniczny, numerycznie sterowany system regulacji naprężenia nici. Ten ekskluzywny system pozwala na niebywałą, niesamowicie precyzyjną kontrolę naprężenia nici. Zapewnia optymalne naprężenie niezależnie od używanych nici. Maszyna posiada także możliwość pikowania podwójną igłą! Dodatkowo maszyna wyposażona została w system nawilżania nici olejem silikonowym.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Maszyny DługoRamienne do pikowania BERNINA z linii Q posiadają możliwość dostosowania swoich parametrów do potrzeb użytkownika. Mnogość ustawień i możliwych konfiguracji sprawiają, że każdy może dostosować maszyny Longarm'y BERNINA do sowich indywidualnych preferencji. Wszystkie ustawienia i regulacje dokonywane są poprzez dotykowy ekran sterujący i intuicyjne menu obsługi.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Pomimo swoich imponujących możliwości i niesamowitej funkcjonalności, maszyna do pikowania BERNINA Q-20 jest bardzo łatwa w nawlekaniu. Prowadzenie nici jest tak proste jak w maszynach domowych, a zintegrowany nawlekacz igły oraz szpulownik dodatkowo podkreślają unikalność konstrukcji maszyn do pikowania z linii Q BERNINA. Maszyna posiada popularny i ogólnie dostępny system igieł taki jak w domowych maszynach do szycia - półpłaska kolba.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

BERNINA Q-20 posiada bardzo jasne oświetlenie LED. Diody znajdują się na całości wolnego ramienia oraz nad igielnicą. Takie rozwiązanie pozwoliło na idealne doświetlenie całej przestrzeni roboczej. Przyjemne światło nie męczy wzroku i zdecydowanie ułatwia pracę z projektem.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Maszyna do pikowania BERNINA Q-20 została wyposażona w specjalny przyrząd służący do precyzyjnego regulowania naprężenia nici w bębenku maszyny. Przyrząd pozwala zmierzyć naprężenie, a w przypadku niewłaściwej łatwo skorygujemy naprężenie do zalecanej wartości.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Longarm do quiltingu BERNINA Q-20 można doposażyć w specjalne uchwyty służące do poruszania maszyną podczas pracy na ramie do pikowania. Uchwyty wyposażone są w programowalne przyciski w rękojeści umożliwiające sterowanie wybranymi funkcjami. Ergonomiczne uchwyty zostały tak skonstruowane, aby można było je łatwo dostosować do swoich preferencji.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

 

Na czym może być zamontowana Maszyna do Pikowania Longarm BERNINA Q-20 ?

BERNINA Q-20 dostępna jest w dwóch wariantach i kilku konfiguracjach, tak aby każdy użytkownik mógł dostosować ją do swoich potrzeb.

Maszyna może być zamontowana zarówno na Dedykowanym Stole do Pikowania, jak i na Profesjonalnej Ramie do Pikowania występującej w trzech rozmiarach.

MASZYNA DŁUGORAMIENNA DO PIKOWANIA BERNINA Q-20 ZE STOŁEM

Specjalny stół/biurko pozwala na łatwą pracę oraz udostępnia ogromne pole robocze dla naszych projektów. Pikując przy użyciu maszyny zamontowanej na stole przesuwamy materiał pod maszyną pikując nawet najbardziej fantazyjne wzory.

BERNINA Q20 - Maszyna do szycia i pikowania na stole do quiltingu

Konstrukcja stołu pozwala na łatwą zmianę powierzchni roboczej jaka jest nam potrzebna do danego projektu. W wersji standardowej stół posiada szerokość 1.15m, natomiast można ją łatwo powiększyć do szerokości 1.96m dokładając specjalne blaty, które są na wyposażeniu stołu. Jeśli blaty nie są nam w danym momencie potrzebne, można je szybko schować do specjalnej przegrody w tylnej części stołu.

Mocna i solidna konstrukcja stołu zapewnia bardzo stabilną podstawę dla maszyny i nawet bardzo dużych projektów. Stół pozwala na pracę z pełną prędkością bez żadnych drgań i wibracji, które mają duży wpływ na jakość ściegu.

BERNINA Q20 - Maszyna do szycia i pikowania na stole do quiltingu

BERNINA Q20 - Maszyna do szycia i pikowania na stole do quiltingu

BERNINA Q20 - Maszyna do szycia i pikowania na stole do quiltingu

BERNINA Q20 - Maszyna do szycia i pikowania na stole do quiltingu

Stół występuje w dwóch kolorach: białym i brązowym. Wykonany jest bardzo solidnie. Jest niesamowicie wytrzymały i przystosowany do intensywnego użytkowania. Zaprojektowany został z myślą o maksymalnej wygodzie pracy jak i posiada interesujący design. Materiały z jakich jest skonstruowany stół zapewniają jego trwałość przez długie lata. Montaż też nie sprawia najmniejszych problemów.

MASZYNA DŁUGORAMIENNA DO PIKOWANIA BERNINA Q-20 Z RAMĄ DO QUILTINGU

Zaawansowana konstrukcyjnie rama do pikowania dedykowana do maszyn z linii Q to prawdziwe ARCYDZIEŁO Szwajcarskiej inżynierii w dziedzinie quiltingu, patchworku jak i samego szycia !

Występująca w trzech rozmiarach rama do pikowania pozwala na łatwą i przyjemną pracę z ogromnymi projektami quiltingowymi. Wymiary ramy robią wrażenie, a konstrukcja i wszelkie udogodnienia dla użytkowników sprawiają, że ramy BERNINA to najdoskonalszy sprzęt jaki można sobie tylko wyobrazić.

Rama występuje w trzech różnych rozmiarach o różnej długości. Pozwala to na dostosowanie odpowiedniej ramy dla potrzeb użytkownika i warunków gdzie rama będzie używana.

Maszynę do pikowania Q20 montujemy na specjalnym wózku ramy i poruszając wózkiem wykonujemy pikowanie na materiale upiętym w ramie.Hafciarka nadaje się nie tylko do usług, ale także do produkcji. Jest też świetnym rozwiązaniem w rękach rzemieślników i chałupników. Poradzi sobie zarówno z haftami na dużą skalę jak i w pojedynczych projektach. Będzie stanowić idealne wyposażenie sklepu z ręcznikami czy też stoiska z gadżetami.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

WYMIARY RAMY W TRZECH WARIANTACH

Rozmiar ramy: "Large" "Classic" "Small"
Maksymalna długość/szerokość quiltu 3.05 m 2.75 m 1.80 m
Długość belki na materiał 3.36 m 3.07 m 2.12 m
Wymiary (długość x głębokość) 4.00 × 1.2 m 3.60 × 1.2 m 2.75 × 1.2 m
Wysokość pola roboczego Regulowana od 0.9 do 1.2 m Regulowana od 0.9 do 1.2 m Regulowana od 0.9 do 1.2 m
Ilość nóg 6 6 4

Specjalne uchwyty - "rogi", pozwalają na poruszanie/jeżdżenie wózkiem z maszyną po pikowanych projekcie. Uchwyty posiadają na swoich końcach programowalne przyciski obsługujące cztery dowolnie ustawione funkcje. Uchwyty te są w pełni regulowane i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Rama została wyposażona w specjalny wózek, na którym montowana jest maszyna longarm Q20 lub Q24. Wózek posiada koła napędowe poruszające się po szynach. Wózek porusza się niesamowicie lekko i precyzyjnie. Łożyskowane koła oraz idealnie dobrane wyważenie sprawiają, że praca z maszyna jest czystą przyjemnością, a każdy ruch ręki będzie idealnie odzwierciedlony na wzorze jaki pikujemy. Wózek porusza się płynnie w obu osiach X i Y. Istnieje możliwość jednej z osi, tak aby wózek poruszał się tylko góra/dół lub lewo/prawo. Pozwala to na uzyskanie idealnie prostych przeszyć.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Rama do pikowania BERNINA została zaprojektowana z największą starannością i dbałością o każdy detal. Belki, na których zwijany jest materiał oraz wypełnienie wykonane są z solidnych, metalowych części, a specjalne zębatki i zapadki pozwalają na szybkie, łatwe i przyjemne przewijanie materiału oraz jego napinanie. Dodatkowo na belki nawinięty jest materiał/szablon ułatwiający upinanie materiału na jakim pikujemy. Sztywna konstrukcja ramy zapewnia stabilność podczas pracy nawet z bardzo dużymi i ciężkimi projektami.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Specjalne gumowe napinacze (po 2 szt. z każdej strony ramy) zapewniają idealne naprężenie i naciągnięcie materiałów jakie pikujemy zapewniając najwyższą jakość pikowania i piękny efekt końcowy.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Rama do pikowania BERNINA została wyposażona w trzy belki do nawijania materiału. Nawijamy zarówno materiał górny, wypełnienie jak i materiał spodni. Konstrukcja ramy zapewnia solidne naciągnięcie takiej "kanapki" i łatwe jej przepikowanie.

Rama jest bardzo sztywna i mocna. Pozwala na pracę z nawet najbardziej ciężkimi wagowo materiałami.

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Wyposażona została także w wszelkiego rodzaju drobiazgi ułatwiające pracę takie jak m.in. pojemniki na szpilki/igły/nici, półkę do przechowywania belek materiału, regulowane nogi pozwalające na dopasowanie wysokości roboczej do własnych preferencji itp.

Rama do pikowania BERNINA oraz maszyny z linii LongArm Q20 i Q24 to prawdziwe "majstersztyki" w dziedzinie quiltingu, patchworku i szycia. To prawdziwy niedościgniony wzór nie mający sobie równych.

Ponad 120 lat tradycji firmy BERNINA, szwajcarska dokładność, najwyższa precyzja i innowacje zebrane zostały w maszynach i ramach do pikowania BERNINA Longarm Q series !

BERNINA Longarm do pikowania Q24 i rama do patchworku

Zobacz jak powstaje BERNINA LONGARM Q-20 i Q-24

Kliknij ten link i dowiedz się jeszcze więcej na temat maszyny do do pikowania i ramy do quiltingu
Inni Klienci kupowali również

Stopka trzepieniowa do maszyn do szycia BERNINA Professional - #9 do haftowania ręcznego, cerowania i pikowania

Dystrybucja: Stopki do maszyn do szycia
Zapytaj o Dostępność

Cena: 70.00 PLN

 

Rama do Pikowania (Quiltingu) BERNINA do Maszyn typu LONGARM. Trzy różne rozmiary (długości).

Dystrybucja: BERNINA Textile Group
Na Zamówienie Klienta

Cena:
Dostawa + Instalacja GRATIS!

 

Zestaw PANTOGRAF do maszyn do pikowania BERNINA Longarm Q20 i Q24

Dystrybucja: BERNINA International AG
Na Zamówienie Klienta

Cena:

 

Zestaw do pikowania "od linijki" do maszyn BERNINA Longarm Q20 i Q24

Dystrybucja: BERNINA International AG
Na Zamówienie Klienta

Cena:

 

Dodatkowa półka do zamontowania w ramie do pikowania BERNINA Professional

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Dodatkowa rolka na wypełnicz do zamontowania w ramie do pikowania BERNINA Professional

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Hydrauliczno-eketroniczny system regulacji wysokości ramy do pikowania BERNINA Professional

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Zestaw kółek do łatwego przesuwania ramy do pikowania BERNINA

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Uchwyty do precyzyjnego pikowania na maszynie BERNINA Q20 i Q24 do ramy do pikowania

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Specjalistyczna szpulka klasy M do maszyn do pikowania BERNINA Longarm Q16, Q20, Q24

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Dysk do pikowania po nierównościach do stopki #96 BERNINA do maszyn Longarm Q20 i Q24 oraz Q16

Dystrybucja: Stopki do maszyn do szycia
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Płytka ściegowa do pikowania podwójną igłą do maszyn BERNINA longarm z serii Q

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

Bębenek klasy "M" do maszyn do pikowania BERNINA longarm

Dystrybucja: BERNINA International AG
Zapytaj o Dostępność

Cena:

 

 
KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »