0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !


Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !
  • Igły do haftu ORGAN Embroidery Combi BOX ! Idealne do haftu !

Igły ORGAN Embroidery Combi Box do hafciarki


Cena regularna: info

Nasza cena: 19.99 PLN

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: ORGAN
Dostępność: jest na magazynie
Koszt dostawy od: 0.00 PLN

Dodaj szt

Igły do hafciarek komputerowych ORGAN do haftowania półpłaskie

Do jakich hafciarek przeznaczone są igły

Igły ORGAN Blue Tip przeznaczone są do wszystkich hafciarek komputerowych z systemem igieł 130/705 H czyli z są to igły półpłaskie tzw. z półpłaską kolbą.

Taki system mocowania mają zarówno profesjonalne hafciarki komputerowe jak i domowe maszyny do haftu lub maszyno-hafciarki.

Do czego służą igły ORGAN Embroidery combi box

Igła embroidery - przeznaczone są do haftowania. Ich specjalna konstrukcja została zaprojektowana pod kątem uzyskania idealnego haftu komputerowego. Igły te, jak i cała firma ORGAN wyznacza kierunek w świecie igieł hafciarskich. Uniwersalna grubość 75 (75/11 - ok 0,75mm mierzona tuż nad oczkiem igły) jest wystarczająca do 90% haftów. Jedynie przy wykonywaniu małych napisów lub monogramów oraz przy hafcie metalicznymi nitkami do haftu, potrzebne są inne specjalistyczne igły do hafciarek, które oczywiście znajdziecie w naszym sklepie.

Igła Anti-Glue - Specjalnie powlekana igła do haftowania z użyciem różnego rodzaju klejów.

Igła Titanium SUK - Złota igła kulkowa do haftowania i wyszywania. Powlekana tytanem 5-krotnie wydłużoną żywotność. Twardość - 1/3 diamentu

Igła Metal - Przeznaczona do nici metalizowanych, posiada specjalne duże oczko.

Igła Top-Stitch - Igła przeznaczona do dekoracyjnego szycia oraz haftowania. Posiada jasnozieloną kolbę oraz powiększone oczko na nici.

Igły ORGAN do hafciarki komputerowej są uniwersalnym, ale także optymalnym rozwiązaniem dla każdego. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji jak i zastosowanego materiału, igły są trwalsze w porównaniu z innymi igłami hafciarskimi dostępnymi na rynku. Trwalsza igłą oznacza dłuższą pracę bez konieczności zmiany igły.

Szczegóły igieł

  • Opakowanie zawiera 5 szt. igieł.
  • System igieł:  130/705H-E (półpłaskie, półpłaska kolba)
  • Grubość: 75 (11 wg oznaczenia Singer, 0,75 mm mierzone tuż nad oczkiem igły) - Anti-glue, embroidery, titanium suk, 80 - Top-stitch, 90 - Metal
  • Przeznaczenie: Haft komputerowy na większości materiałów. Uniwersalne

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej w tematyce igieł, ich rodzajów, systemów i uzyskać informację jaką igłę wybrać zapraszamy do naszego artykułu dotyczącego igieł szwalniczyh. -> KLIKNIJ <-


Igły do haftu stanowią najważniejszy element procesu haftowania, od którego w największej mierze zależy jakość naszego haftu. Kolejnymi dwoma elementami procesu haftowania są odpowiednie nici do haftu komputerowego oraz niezbędne są stabilizatory hafciarskie takie jak hydrofilie do haftu, flizeliny do hafciarek czy też hafciarski klej w spreyu. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie.


TAGI:

Igły do haftu | Nici do haftu | Flizeliny do haftu | Hafciarki komputerowe


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »