" />
 
0
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

MF7923-U11B56(B64)/UT51 - Automatyczna renderka cylindryczna (mały cilinder) elektromagnes


MF7923-U11B56(B64)/UT51 - Automatyczna renderka cylindryczna (mały cilinder) elektromagnes

MF7923-U11B56(B64)/UT51


Cena regularna: info

Nasza cena:

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Dystrybucja: JUKI Corp.
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy od: 0.00 PLN

Lampka:
Do główki    +120.00 PLN
Do blatu    +150.00 PLN
Bez lampki   
Wybierz rozstaw igieł:
5.6 mm   
6.4 mm   

Renderka (interlok, kapówka) JUKI MF7923-U11B56/UT51 (B64) - Maszyna drabinkowa z wąskim cylindrem. Automatyczna.

Seria najpopularniejszych maszyn szwalniczych typu: maszyna drabinkowa. Tego typu przemysłowe maszyny do szycia mają wiele nazw. Spotkać można się z określeniami: interlok, maszyna drabinkowa, rednerka, kapówka, cover, podszywarka drabinkowa, dwuigłówka drabinkowa, trójigłówka drabinkowa... Wszystkie te nazwy określają maszynę wykonująca ścieg drabinkowy z górnym lub dolnym przeplotem.

Ten model renderki został wyposażony w tzw. wąski cylinder o obwodzie 176 mm. Przeznaczona do szycia materiałów lekkich średnich. Idealna renderka do szycia odzieży dziecięcej, odzieży sportowej itp. Idealna także do rozszywania (spłaszczania) szwu owerlokowego w wyrobach lekkich.

Zastosowanie wąskiego cylindra umożliwia przeszywanie małych zamkniętych obwodów takich jak. nogawki, rękawy, elementy cylindrycznie zszyte.

Maszyna wykonana w technologii SEMI-DRY tzn. napęd igielnicy nie jest smarowany olejem. Ma to na celu zminimalizowanie ryzyka plamienia materiałów podczas szycia.

Maszyna wyposażona w nowoczesny silnik energooszczędny servo z pozycjonowaniem igieł oraz automatyczne funkcje sterowane elektromagnetycznie:

  • obcinanie nici
  • podnoszenie stopki

Ta maszyna do szycia typu renderka przemysłowa złożona jest na specjalnej wzmocnionej, dwu-belkowej konstrukcji która minimalizuje drgania powstałe podczas szycia. Dodatkowym atutem jest również ergonomicznie zaprojektowany blat, który nawet przy długiej pracy nie męczy rąk użytkownika.

MASZYNA KOMPLETNIE ZŁOŻONA WRAZ Z SILNIKIEM SERVO - PO ZALANIU OLEJEM GOTOWA DO PRACY

Najważniejsze funkcje i parametry renderki JUKI MF7923-U11 B56 / UT51 (B64/UT56)

Wyposażenie standardowe:

  • Instrukcja obsługi
  • katalog części,
  • Penseta
  • Olej
  • Zestaw śrubokrętów
  • Komplet igieł


KONTO

E-mail
Hasło
nie pamiętam hasła

©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »