Zadzwoń do nas (+48) 12 260 71 30 | GSM: 739 048 997  |  WYSYŁKA do godz. 15:00 i JUTRO jest u Ciebie  |   Logowanie | Wyloguj | Rejestracja
 
0
Koszyk jest Pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN

Przeglądasz teraz: Oferta / STĘBNÓWKI Przemysłowe / Stębnówki z transportem podwójnym: ząbki + igła


Stębnówki z transportem podwójnym - ząbkowo-igłowym 

Stębnówki przemysłowe z podwójnym transportem materiału - ząbkowym-igłowym

 

Oferujemy przemysłowe stębnówki z podwójnym transportem – ząbkowo igłowym. W tego typu przemysłowych maszynach do szycia materiał przesuwany jest zarówno od dołu jak i od góry. Od dołu za przesuwanie materiału odpowiadają ząbki transportu, od góry natomiast materiał przesuwany jest przez igłę, która porusza się nie tylko góra-dół, ale także przód-tył. Taki transport materiału konieczny jest przy zszywaniu kilku warstw materiału, aby nie przesuwały się one względem siebie. Jest to przydatne np. podczas zszywania kanapki: materiał wierzchni – wypełnienie – materiał spodni. W sprzedaży przemysłowe maszyny do szycia z podwójnym transportem firm: JUKI, JACK, SIRUBA.

1
 
KONTO
Problem Logowania?
E-mail
Hasło
Nie pamiętam lub BRAK hasła. Wyślij mi hasło (Zaloguj).

Aby zapewnić Państwu najlepsza formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia Zamówienia wa naszym Sklepie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności »